zGRILLowane sosy od SEKO

SEKO S.A., polskie przedsiębiorstwo przetwórstwa rybnego, wprowadziło na rynek kolejne nowości produktowe. Tym razem są to sosy z serii „zGRILLowane” jako pyszny dodatek do potraw z grilla. Występują w 4 wariantach smakowych.

Bazą sosów jest jogurt naturalny i w zależności od wersji smakowej połączony jest z wyraźnymi dodatkami. SEKO S.A. oferuje:

  • sos tysiąca wysp,
  • meksykański,
  • czosnkowy,
  • tzatziki.

Każdy więc znajdzie pyszną opcję dla siebie. Wszystkie cztery warianty mają taką samą gramaturę – 130 g. Są idealnym dodatkiem do dań z grilla! Sosy dostępne są dla klientów m.in. sieci Lewiatan, Mila, Selgros, Netto, Carrefour, E.Leclerc oraz w sklepach detalicznych na terenie całego kraju.

***
W ofercie SEKO jest ponad 200 pozycji asortymentowych w 17 kategoriach. Są to marynaty, mrożonki, pasty, sałatki i konserwy przygotowane głównie na bazie śledzia i makreli sprowadzanych z certyfikowanych łowisk Islandii, Norwegii, Danii, Niemiec i Kanady. Produkty SEKO są dostępne w sieciach handlowych i hurtowniach na terenie całego kraju, a także na rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, Irlandii, Anglii, Rumunii, we Włoszech i we Francji oraz na Litwie. Na rynku pojawiła się nowa linia produktów z serii „Zdrowo i wygodnie”.

SEKO

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.