Krakus zachęca w kampanii: Chrup na grilla

Krakus zachęca w kampanii - Chrup na grillaKrakus to produkty, które stanowią idealne uzupełnienie wielu potraw z grilla. W kampanii outdoorowej i digitalowej marka zachęca do wspólnego grillowania.

Trwa sezon grillowy, z którym nieodłącznie są kojarzone ogórki Krakus – produkty, które w różnej formie można chrupać podczas spotkań na świeżym powietrzu. Dlatego marka poświęciła im najnowszą kampanię. Krakus koncentruje się w dwóch obszarach działań – reklam na nośnikach zewnętrznych w przestrzeni miejskiej oraz komunikacji banerowej online.

W outdoorze kreacje pojawiły się łącznie na 643 nośnikach w największych polskich miastach, jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Szczecin, a także w Trójmieście i na Górnym Śląsku. Szerokie działania obejmują także digital w postaci kampanii banerowej.

Krakus to niezawodne dodatki do grilla, jakość i smak, po które warto sięgnąć i podzielić się z bliskimi. chcemy podzielić się z rodziną i znajomymi. Podczas wspólnego grillowania warto sięgać po sprawdzone, jakościowe produkty, a Krakus to pewna chrupkość i odpowiedni smak. W ofercie marki znajdziemy szeroką ofertę do chrupania: ogórki konserwowe, korniszony oraz ogórki kiszone.

***
Krakus to lider na rynku ogórków, zup i koncentratów zup. Marka słynie z doskonałych przetworów już od ponad 50 lat i jest doceniana przez konsumentów dzięki wyjątkowo dopracowanym, starannie skomponowanym recepturom. Produkty Krakus od lat cieszą się uznaniem smakoszy z Polski i całego świata. Flagowymi produktami marki, a zarazem synonimami swoich kategorii są ogórki konserwowe, zupy Krakus – barszcz czerwony i żurek oraz koncentraty barszczu czerwonego i żurku. To swoiste ikony Krakusa. Marka dba o innowacyjne podejście do nowości, dlatego wprowadza do oferty znane produkty w nowej formie, jak np. smakowe warianty w kategorii ogórków. Dzięki Krakusowi tradycja zyskuje nowoczesną formę.

Maspex

 

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.