Rozpoczął się Kongres Poland & CEE Retail Summit 2019

Retail Summit 2019Już po raz jedenasty, w dniach 3-4 kwietnia 2019 r. w Hotelu Hilton w Warszawie zbiera się elita polskiego handlu, reprezentująca wiodące sieci handlowe i producentów FMCG podczas Poland & CEE Retail Summit 2019. Przegląd Handlowy już po raz 6. ma zaszczyt objąć swoim patronatem to niezwykle ważne wydarzenie branżowe.

Tradycyjnie zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu będzie uroczysta gala wręczenia nagród „Retailer of the Year 2018. Wybrany przez Dostawców”, wyróżniających najlepsze sieci w głównych formatach handlowych. To jedyne wyróżnienie na rynku przyznawane sieciom handlowym bezpośrednio przez dostawców. W tym roku nagroda zostanie przyznana po raz 10. Podczas tegorocznej edycji, po raz pierwszy, przyznana zostanie nagroda dla sieci handlowej, promującej ideę zrównoważonego rozwoju.

Formuła spotkania Poland & CEE Retail Summit 2019 ułatwia nawiązywanie i zacieśnianie relacji z dostawcami oraz szybką identyfikację potencjalnych partnerów biznesowych co ma bezpośredni wpływ na wzrost biznesu i kierunki rozwoju sektora retail zarówno w Polsce jak i Europie Środkowo-Wschodniej.

Szczegóły kongresu: www.retail-conferences.com

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Branża handlowa, Branża handlu, Branża spożywcza, FMCG, Handel, Hotel Hilton Warszawa, Retail, Retail Summit, Retail Summit 2019, Spotkania branżowe
Warzywa
Bezpieczeństwo żywności w praktyce a systemy HACCP, IFS, BRC, ISO 22000, FSSC

Polska oraz wszystkie kraje Unii Europejskiej są zobligowane do przestrzegania restrykcyjnych przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności. Odbiorca produktu żywnościowego musi mieć...

Zamknij