ZPC Bałtyk w Biegu Niepodległości

Bałtyk Bossman Bieg NiepodległościFabryka Czekolady „BAŁTYK” wystartowała w największym na Pomorzu Biegu Niepodległości, który został zorganizowany w ramach cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Wzięło w nim udział kilka tysięcy zawodników, w tym także dzieci i młodzież. „Bałtyk” przygotował dla nich m.in. batony energetyczne i czekolady proteinowe z serii „Bossman” oraz owocowe cukierki z witaminami „Dulio Vita”.

Już w piątek, 9 listopada, w biurze zawodów „PKO Grand Prix Gdyni – Bieg Niepodległości” Fabryka Czekolady „Bałtyk” otworzyła swoje stoisko, na którym zawodnicy mogli wyposażyć się przed biegiem w czekolady proteinowe i batony energetyczne „Bossman”. Była także gorąca czekolada, „Orzechy Bałtyckie” i oczywiście słodkie degustacje. Dla najmłodszych uczestników zawodów firma przygotowała owocowe karmelki „Dulio Vita” z dodatkiem witamin A, C i E, które wspierają odporność organizmu. Karmelki były dołączane do pakietów startowych, które dla dzieci odbierali ich rodzice.

Bałtyk Dulio Vita Bieg NiepodległościKulminacyjnym dniem była oczywiście niedziela, 11 listopada. Już od wczesnego poranka „Bałtyk” kibicował wszystkim zawodnikom, którzy stawali na starcie poszczególnych biegów oraz marszów nordic walking. Łącznie we wszystkich konkurencjach i kategoriach wiekowych wystartowało kilka tysięcy zawodników, zarówno dorosłych jak i wiele dzieci oraz młodzież. Najwięcej osób wystartowało w biegu głównym na 10 kilometrów. Ubrani w białe i czerwone koszulki utworzyli oni na starcie biało-czerwoną flagę „płynącą” przez skwer Kościuszki w Gdyni.

Podczas zawodów, na stoisku „Bałtyku” trwały degustacje m.in. czekolad proteinowych „Bossman”, które pomagały w regeneracji zmęczonych mięśni oraz „Orzechów Bałtyckich”, które biegacze wybierali, aby uzupełnić spalone kalorie. Energii do biegu dostarczały natomiast naturalne batony energetyczne „Bossman”, które czekały na zawodników na trasie biegu głównego.

ZPC Bałtyk

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.