Chicken Duo marki Konspol – duet z kurczakiem zjesz zawsze ze smakiem

Chicken Duo - KonspolFirma Konspol odświeżyła opakowanie kanapki Chicken Duo, czyli pysznego duetu bułki z kurczakiem. Produkt błyskawicznie pomaga zapomnieć o głodzie. Produkt dedykowany jest ludziom młodym i aktywnym, którzy ciągle żyją w biegu, a smaczną przekąskę chcą mieć zawsze przy sobie.

Chicken Duo to wyśmienity kotlet z kurczaka w panierce w bułce od firmy Konspol. Przekąska idealnie smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno, dlatego bez problemu można zjeść ją w przerwie między aktywnościami. Do opakowania dołączone są saszetki z prażoną cebulką i ketchupem.

Ta smakowita kompozycja ze względu na łatwość i czas przygotowania trafia w kulinarne gusta ludzi młodych, aktywnych, zajętych pracą, życiem towarzyskim i innymi codziennymi obowiązkami. Chicken Duo pozwala zaoszczędzić czas bez konieczności rezygnowania ze smacznego i wartościowego posiłku. Jak przystało na grupę docelową konsumentów, opakowania również wpisują się w kanony młodzieżowe.

Chicken Duo od teraz sprzedawany jest w foliowym opakowaniu, którego front jest w kolorze wytartego jeansu, co sprawia, że ma nowoczesny charakter i jest lepiej widoczny na półce. Aż chce się po nie sięgnąć, by duet z kurczakiem zjeść ze smakiem!

Gramatura: 270 g
Cena:
 ok. 6,60 zł

Konspol

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.