Nowe galaretki na szybko marki Delecta

Delecta wprowadza do sprzedaży Galaretki na szybko! – unikalne na rynku galaretki, które tężeją w rekordowo krótkim czasie – po upływie zaledwie 30. minut (tradycyjna galaretka tężeje w czasie ok. 3. godzin). To oferta, która nie tylko urozmaica deserową półkę marki, ale także wprowadza zupełnie nową jakość w bardzo generycznej kategorii galaretek w proszku.

Właściwości żelujące Galaretki na szybko! zawdzięczają roślinnemu składnikowi, którym zastąpiono żelatynę spożywczą. Dzięki temu, mogą być spożywane przez wegetarian.

Galaretki na szybko! są idealnym dodatkiem do ciast i deserów z owocami, również świeżym kiwi i ananasem. Dzięki wyeliminowaniu żelatyny tężeją w obecności enzymów, zawartych w owocach, co jest niemożliwe w przypadku użycia tradycyjnej galaretki żelatynowej.

Galaretka na szybko! rozpuszcza się łatwiej i szybciej w porównaniu do tradycyjnej galaretki. Po zastygnięciu ma delikatniejszą strukturę i soczyście owocowy smak.

Pojedyncze opakowanie stanowi porcję na 1/2 litra wody, odpowiednią do udekorowania jednego ciasta. Nowe Galaretki na szybko! będą doskonałym wykończeniem serników na zimno, biszkoptów z owocami a także składnikiem warstwowych deserów w pucharkach.

Pełna oferta obejmuje cztery najbardziej popularne owocowe smaki:

  • Galaretka na szybko! smak truskawkowy           (75 g)
  • Galaretka na szybko! smak cytrynowy               (75 g)
  • Galaretka na szybko! smak pomarańczowy       (75 g)
  • Galaretka na szybko! smak agrestowy              (75 g)

Nowe galaretki Delecty nie zawierają sztucznych barwników i, zgodnie z prawem, konserwantów. Są dostępne w sprzedaży w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 26 marca br. Dzięki rozpoznawalnej, nowoczesnej grafice, opakowania łatwo wyróżnią się na sklepowej półce.

Wprowadzeniu produktu na rynek będzie towarzyszyć wsparcie reklamowe, zaplanowane na okres od maja do lipca br. w telewizji, prasie kobiecej i Internecie.

Rieber Foods Polska S.A. 

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.