Nowości od SEKO

SEKO produktyPolskie przedsiębiorstwo przetwórstwa rybnego, firma SEKO, wprowadziło na rynek nową linię produktów „Zdrowo i wygodnie”, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych konsumentów. Nowości te są już dostępne w sklepach. Co zaproponował nam producent?

Linia „Zdrowo i wygodnie”

Seria przetworów rybnych „Zdrowo i wygodnie” powstała w odpowiedzi na potrzeby konsumentów. Dania skomponowane przez dietetyka wyróżniają naturalne składniki i brak konserwantów czy substancji słodzących. Linia ta dedykowana jest dla wszystkich osób, które chcą odżywiać się zdrowo, nie poświęcając wiele czasu na przygotowanie posiłków.

Produkty z nowej serii „Zdrowo i wygodnie” od marki SEKO są doskonałym pomysłem na przekąskę w pracy, lunch czy obiad. W ofercie znajdują się zarówno dania gotowe do spożycia, jak i te wymagające odgrzania. Konsument może wybierać pomiędzy:

  • rybami w galarecie – do wyboru sum, makrela i łosoś z oryginalnymi dodatkami takimi jak pesto pietruszkowe czy połączenie mandarynki i mięty,
  • rybami do piekarnika – łosoś, dorsz lub makrela zaserwowane wraz z kompozycją warzyw,
  • kaszą bulgur z dodatkiem suma lub łososia z warzywami, z łososiem po włosku oraz z soczewicą.

Wygodne i naturalne produkty rybne są już dostępne w sprzedaży, a dzięki ciekawemu doborowi smaków z pewnością usatysfakcjonują najbardziej wymagającego smakosza.

SEKO

***
W ofercie SEKO jest ponad 200 pozycji asortymentowych w 17 kategoriach. Są to marynaty, mrożonki, pasty, sałatki i konserwy przygotowane głównie na bazie śledzia i makreli sprowadzanych z certyfikowanych łowisk Islandii, Norwegii, Danii, Niemiec i Kanady. Produkty SEKO są dostępne w sieciach handlowych i hurtowniach na terenie całego kraju, a także na rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, Irlandii, Anglii, Rumunii, we Włoszech i we Francji oraz na Litwie. Na rynku pojawiła się nowa linia produktów z serii „Zdrowo i wygodnie”.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.