Wafle ryżowe Britta – idealna przekąska na lato

Britta wafle ryżoweWspaniała pogoda i coraz dłuższe dni sprawiają, że jak najwięcej czasu chcemy spędzić poza domem. Trudno wyobrazić sobie lepszy moment na podróżowanie niż lato. Jak pogodzić to z kwestią przygotowania posiłków? Wafle ryżowe Britta mogą okazać się idealną propozycją na wakacyjną przekąskę!

Chrupiąca przekąska

Wyprodukowane w 100% z ziaren brązowego ryżu wafle Britta dostarczają do naszego organizmu błonnik oraz cenne węglowodany złożone. Poza wartościami odżywczymi, wafle ryżowe Britta zapewnią nam wyjątkowe wrażenia smakowe.

Dzięki trzem wariantom (wafle naturalne, z solą morską i ze słonecznikiem), bez trudu znajdziemy idealną dla nas propozycję. Kolejną ich zaletą jest to, że bez problemu możemy zabrać je ze sobą, dlatego świetnie sprawdzą się jako przekąska w pociągu lub samochodzie, dostarczając nam potrzebnej porcji energii.

Pełny asortyment niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta dostępny jest na stronie www.britta.pl oraz na fanpage’u:
www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku

Wafle ryżowe marki Britta

  • Opakowanie: 100 g
  • Cena: ok. 2,49 zł

Sawex

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Błonnik, Britta, Chrupiące przekąski, Producent przekąsek, Przekąski, Sawex, Wafle
Ewa Chodakowska - Be Raw
Ewa Chodakowska tworzy markę Be Raw – zdrowe przekąski od słynnej trenerki fitness

Najpopularniejsza polska trenerka fitness - Ewa Chodakowska wprowadza na rynek nową markę przekąsek Be Raw. Projekt tworzony jest wspólnie z...

Zamknij