Zakochany Wawel ze słodką ofertą na Walentynki

Wawel Puszka Malaga śmietankowa z rodzynkami i Kasztanki kakaowe z wafelkamiPortfolio marki Wawel zachwyca konsumentów nie tylko doskonałym smakiem, ale również ofertą, która idealnie sprawdzi się, jako prezent dla bliskiej osoby z okazji nadchodzących Walentynek.

Wawel Puszka Malaga śmietankowa z rodzynkami i Kasztanki kakaowe z wafelkamiMalaga i Kasztanki – uwielbiane przez Polaków pralinki – teraz dostępne są także w eleganckich metalowych opakowaniach idealnych na specjalne okazje, takie jak Walentynki czy Dzień Kobiet. Marka do swojego portfolio dodała oryginalne puszki prezentowe w aż czterech wzorach z ozdobną banderolą „Dla Ciebie”. W każdej puszce znajduje się mix 12 czekoladek Malaga i Kasztanki.

Czekolada Wawel Całusy Owoce LeśneCo je wyróżnia? Wyjątkowy, nowoczesny design oraz niezmiennie legendarny smak dwóch uwielbianych czekoladek: Malagi i Kasztanków, stworzonych z Dobrych Składników, bez barwników i sztucznych aromatów. Elegancka puszka w połączeniu z pysznymi słodkościami to idealny podarunek dla ukochanej osoby!

Czekolada Wawel Całusy Czarny LasW okresie Walentynek poszukujemy także produktów, które swoim wyjątkowym kształtem lub opakowaniem idealnie sprawdzą się, jako prezent dla kogoś bliskiego. Z myślą o takich okazjach, w ofercie marki Wawel znajdziemy również duże czekolady w kształcie słodkich całusów w wyjątkowych smakach: „Czarny Las” – wiśniowo-czekoladowe nadzienie oblane deserową czekoladą oraz „Owoce Leśne” – w mlecznej czekoladzie.

Puszka 235 g: ok. 23,00 zł

Czekolada 300 g: ok. 11,50 zł

Wawel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.