Delikatny smak na wyciągnięcie ręki, czyli Flaczki cielęce od marki SmakMAK

Flaczki cielęce SmakMAKZimą coraz chętniej skłaniamy się ku daniom treściwym, które pomogą wyrównać bilans cieplny. Jedna z propozycji marki SmakMAK – Flaczki cielęce doskonale wpiszą się w zimowe menu, a dzięki delikatnemu smakowi szczególnie trafią w podniebienia najmłodszych smakoszy oraz seniorów.

Delikatny smak receptą na sukces

Są takie potrawy, które muszą znaleźć się w zimowym jadłospisie. To te, które zapewnią odpowiedni bilans kaloryczny, rozgrzeją, a ponadto wyróżnią się doskonałym smakiem. Tak prezentują się Flaczki cielęce SmakMAK, których receptą na sukces jest delikatny, niepowtarzalny smak, od lat gromadzący rzeszę miłośników. Stworzone z najwyższej jakości składników, tylko od sprawdzonych dostawców, są gwarancją niezapomnianych wrażeń smakowych.

Flaczki cielęce zamknięte w 800 g opakowaniu wzbogaconym o nową, niezwykle estetyczną i czytelną szatę graficzną mogą poszczycić się niską zawartością tłuszczu – tylko 2 g na 100 g produktu. Odpowiednie doprawienie potrawy, bazowanie na tradycyjnych recepturach i staranność wykonania sprawiają, że konsumenci chętnie skłaniają się ku gotowemu produktowi, który spełnia ich oczekiwania. Z uwagi na ich delikatny, niecodzienny smak świetnie sprawdzą się w menu najmłodszych smakoszy a także starszych koneserów tradycyjnej, polskiej kuchni.

Flaczki cielęce SmakMAK

Waga: 800 g
Cena: ok. 9,99 zł

Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SmakMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.

SmakMAK

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.