8 listopada w Warszawie odbyła się XIII edycja Targów eHandlu

Swoją ofertę zaprezentowało blisko 140 wystawców. Różnorodność pod tym względem była ogromna – od firm kurierskich i logistycznych, przez oferujące rozwiązania SaaS, systemy CRM i ERP, płatności online, po agencje marketingowe.

Na zwiedzających czekały dzisiaj aż 22 fachowe prelekcje, które odbywały się na równolegle na 3 scenach. Mogliśmy dzisiaj posłuchać m.in o tym jak  poradzić sobie z przeciążonym serwerem podczas Black Friday, dowiedzieć się czym są notyfikacje web push, czy też zaznajomić się z nowinkami w płatnościach mobilnych. Warto także wspomnieć o odbywającej się w trakcie Targów Gali Zaufanych Ceneo.pl, podczas której nagrodzono najbardziej wyróżniające się firmy z branży e-handlu.

Jak zapewniają organizatorzy, nagrania z prelekcji będą stopniowo pojawiać się na oficjalnym fanpage’u Targów eHandlu. Jeżeli nie mieliście możliwości uczestniczenia w  prelekcji, zachęcamy do bacznego śledzenia ich Facebooka.

Trzynasta edycja naszego wydarzenia okazała się ogromnym sukcesem. Zanotowaliśmy rekord frekwencji – odwiedziło nas ponad 5000 osób! Spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat eventu co nas bardzo cieszy i sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani, żeby tworzyć ten projekt dalej! Mogę zdradzić, że następna edycja odbędzie się już w kwietniu 2018 roku w Krakowie, szczegóły ujawnimy już wkrótce.

–  mówi Roman Turaj, organizator Targów eHandlu.

Jak udało nam się dowiedzieć, już na przełomie listopada i grudnia rusza otwarta sprzedaż stoisk na to kwietniowe wydarzenie – jeżeli chcesz wypromować swoje usługi w e-commerce – to jest dla Ciebie świetna okazja.

Jeżeli nie słyszeliście jeszcze o Targach eHandlu, zapraszamy do zapoznania się z projektem na stronie: https://targiehandlu.pl

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.