Bakalland wprowadza nową Mieszankę bakaliową

Bakalland Mieszanka bakaliowa 100 gFirma Bakalland wprowadza do sprzedaży nową Mieszankę bakaliową (żurawina, nerkowiec, migdał). Propozycja odpowiada na potrzeby konsumentów, którzy w codziennej diecie znajdują coraz więcej miejsca dla suszonych owoców i orzechów, doceniając zdrowotne, ale smakowe walory różnych rodzajów bakalii.

Polscy konsumenci kochają bakaliowe mieszanki. Marka Bakalland wychodząc naprzeciw potrzebom konsumenckim, wprowadziła na rynek nową Mieszankę bakaliową 100g, która stanowi kompozycję ulubionych przez konsumentów owoców i orzechów. Ze względu na niepowtarzalną słodycz, żurawina jest jedną z najczęściej kupowanych bakalii, migdały należą do najzdrowszych orzechów, natomiast nerkowce to niezwykle popularny, wartościowy składnik przekąskowej diety Polaków. Nowa oferta marki Bakalland stanowi również odpowiedź na trend „on the go” i jest dedykowana konsumentom, którzy żyją aktywnie i potrzebują poręcznych wersji swoich ulubionych produktów.

Dobrze zbilansowany miks dostarcza cennych witamin i mikroelementów, pozwalając w prosty sposób uzupełnić dietę wartościowymi produktami. W skład mieszanki wchodzą wyselekcjonowane składniki najwyższej jakości.

Mieszanka bakaliowa Bakalland to smaczna kompozycja, wpisująca się w najnowsze trendy żywieniowe. Połączenie żurawiny, migdałów i orzechów nerkowca stanowi nowość na polskim rynku, dostarczając konsumentom ulubionych smaków w wygodnej odsłonie.

– powiedziała Agnieszka Pragacz, Brand Manager marki Bakalland.

Mieszanka bakaliowa od teraz dostępna jest w poręcznym, 100-gramowym opakowaniu. To idealna porcja przekąskowa, która z pewnością zagości w damskiej torebce. Na opakowaniu została umieszczona atrakcyjna grafika, zawierająca istotne informacje dotyczące składu, pochodzenia i walorów poszczególnych składników oraz ciekawostki związane z historią bakalii.

Sugerowana cena detaliczna: 9,99 zł / 100 g

Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.