Przejdźmy na Tea – nowa kampania reklamowa herbat IRVING (wideo)

Irving herbata

fot. Irving

Ruszyła wizerunkowa kampania marki IRVING. Spoty pod hasłem „IRVING Przejdźmy na Tea” emitowane są w najlepszym czasie antenowym w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz w kanałach tematycznych.

Marka IRVING poprzez wiosenną kampanię kontynuuje rozpoczęte w ubiegłym roku działania wizerunkowe, tym razem skupiając komunikację wokół jakości swoich herbat.

„Od początku istnienia marki jakość była wyznacznikiem naszych działań, jednak nigdy dotąd nie komunikowaliśmy jej tak intensywnie. Tymczasem konsumenci są coraz bardziej świadomi i coraz bardziej wymagający wobec produktów, szczególnie w segmencie PREMIUM, dlatego zadbaliśmy o to, aby w nowym spocie podkreślić najistotniejsze dla naszych odbiorców atrybuty jakościowe naszych herbat”

– mówi Anna Piątkowska-Wełyczko, PR Manager IRVING. 

Spot reklamowy w sugestywny, ale i żartobliwy sposób pokazuje walory herbat IRVING – jedynie najmłodsze listki i pączki krzewów herbacianych użyte do przygotowania blendów oraz specjalnie zaprojektowane dla marki torebki. Saszetki IRVING wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko wielkością, która pozwala mieszance na optymalne zaparzanie, ale także sposobem mocowania zawieszki – torebki IRVING wiązane są bawełnianą nitką, bez użycia kleju i metalowych zszywek.

Herbata IRVING to nie tylko jakość produktu, ale także emocje, jakie wywołuje – pozytywne, autentyczne i intensywne. „Zajęcia praktyczne” z udziałem herbaty IRVING przedstawione w filmie reklamowym wprowadzają w klimat herbacianego świata – pełnego ciepła, harmonii i pogody ducha. Filiżanka herbaty IRVING ogrzewa relacje między ludźmi, zmniejsza dzielący ich dystans i pozwala na przełamanie lodów. Przy niej nawet surowa pani profesor ma ochotę „przejść na ty” ze swoimi uczennicami!

Nowa reklama emitowana będzie w czasie najwyższej oglądalności przy najpopularniejszych programach telewizyjnych w kanałach ogólnopolskich i tematycznych.

Za pomysł kreatywny i produkcję filmu odpowiada agencja reklamowa PZL. Zakup mediów do kampanii zrealizował dom mediowy MediaCom.

Reklama TV:

Irving

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Anna Piątkowska-Wełyczko, Herbata, Herbata czarna, Herbata Irving, Irving, Irving Daily Classic, Reklama
Lewiatan
Sieć Lewiatan ruszyła z wiosenną kampanią reklamową

12 marca rozpoczęła się pierwsza tegororczna odsłona kampanii radiowej Sieci Lewiatan. Spoty emitowane w porach największej słuchalności w takich stacjach...

Zamknij