Dariusz Wardencki nowym prezesem Bahlsen w Polsce

Dariusz Wardencki - Prezes Bahlsen PolskaUchwałą Rady Zarządu Grupy z dniem 1 września 2017 stanowisko Prezesa Zarządu Bahlsen Polska objął Dariusz Wardencki. Na tym stanowisku zastąpił Scotta Brankina, który w czerwcu ubiegłego roku objął stanowisko Członka Zarządu Grupy Bahlsen w Hanowerze.

Dariusz Wardencki posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze FMCG. Pracował między innymi w takich międzynarodowych firmach jak Mondelez (Dyrektor Handlowy na obszar Chorwacji i Słowenii), LU Polska (Dyrektor Sprzedaży), Gillette oraz Procter&Gamble.

Ostatnio pracował jako Dyrektor Sprzedaży w firmie USP Zdrowie, gdzie zarządzał blisko 260 zespołem oraz pełnił funkcję Członka Zarządu, biorąc aktywny udział w rozwoju nowych modeli biznesowych, a także misji, wizji i strategii firmy.

Dariusz Wardencki jest absolwentem Politechniki Łódzkiej, na wydziale Administracji Biznesu i Marketingu oraz Kanadyjskiego Instytutu Zarządzania w Warszawie.

Bahlsen Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Bahlsen, Bahlsen Polska, Dariusz Wardencki, FMCG, Gillette, Mondelez, Procter & Gamble, Scott Brankin
Góralki
Jak komunikować produkty spożywcze w social media?

Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że każda firma powinna mieć swój profil na portalach społecznościowych. Oczywiście, zależy to od celów...

Zamknij