Kartacze z mięsem JAWO w nowym opakowaniu

Kartacze z mięsem JawoKartacze, nazywane również cepelinami znane są przede wszystkim w północno-wschodniej Polsce. To potrawa regionalna, której podstawowym składnikiem są ziemniaki i dobrze doprawione mięso. Wyglądem przypominają nieco pyzy z mięsem, ale smakują trochę inaczej i różnią się od nich również kształtem – są większe i bardziej owalne.

Wykonanie kartaczy jest dość trudne, czasochłonne i wymaga wprawy, dlatego najczęściej goszczą na stołach prawdziwych gospodyń znających się na kuchni.

Wszystkim, którzy chcieliby zasmakować tego tradycyjnego dania, a nie mają czasu, aby przygotować je własnoręcznie z pomocą przychodzi firma Jawo, która posiada w ofercie pyszne kartacze przygotowane wg tradycyjnej receptury. Wystarczy jedynie 7 minut, aby można było cieszyć się ich doskonałym smakiem.

Kartacze Jawo wyróżniają się idealnie przyprawionym, aromatycznym nadzieniem mięsnym z wołowiny i wieprzowiny z dodatkiem cebuli i suszonych warzyw. Doskonale smakują zarówno w wersji z sosem i surówką, jak i jako samodzielne danie, okraszone przysmażoną cebulką, boczkiem czy skwarkami. Produkt charakteryzuje się niską zawartością soli.

Warto podkreślić, że kartacze z mięsem Jawo zostały docenione przez MRiRW i wyróżnione znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”.

Kartacze z mięsem Jawo

  • Gramatura: 480 g
  • Cena: ok. 6,80 zł

Jawo

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.