Dżemy niskosłodzone Owocowa Rozkosz

Scandic Food Owocowa Rozkosz

fot. Scandic Food

Rozkosznie owocowy dżem niskosłodzony marki Owocowa Rozkosz to po prostu kulinarny fenomen zamknięty w słoiku! Nie może zabraknąć go w żadnej kuchni. Dlaczego fenomen? Bo ma tak wiele zastosowań, że trudno nawet policzyć. Można komponować go z potrawami słodkimi i pikantnymi, z wypiekami, mięsami, zapiekankami, daniami na ciepło, przekąskami na zimno, deserami, koktajlami, kanapkami, tostami…

Dżemy niskosłodzone marki Owocowa Rozkosz to propozycja dla konsumentów w każdym wieku. Rozsmakują się w nich zarówno dorośli, jak i zupełnie mali smakosze owocowych pyszności.  Doskonała konsystencja, bogactwo całych owoców, naturalny kolor, tradycyjny smak i niska zawartość cukru – to podstawowe zalety serii, w której znajdziemy dżem truskawkowy, wiśniowy, malinowy, z czarnych porzeczek, pomarańczowy, brzoskwiniowy oraz z owoców leśnych.

W tej bogatej gamie wyśmienitych, a zarazem klasycznych smaków bez wątpienia każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Równie dobre na śniadanie, jak i na deser – bez konserwantów i sztucznych barwników. Krótko mówiąc – paluszki lizać!

Marka: Owocowa Rozkosz, Masa: 300 g i 500g, Cena: 300g-ok. 4 zł i 500g-ok. 6 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.