Kawa jak z kawiarni? To genialnie proste!

Nescafe Dolce Gusto Genio

fot. Nestle

W sprzedaży dostępny jest nowy, automatyczny ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO GENIO. Sprzęt zadziwia zaawansowanymi możliwościami i niezwykłą wygodą obsługi, dzięki czemu przygotowanie wyśmienitej kawy jak z kawiarni jest genialnie proste.

Nowy ekspres został stworzony w oparciu o zaawansowaną technologię, która pozwala przygotować całą gamę pysznych, gorących i zimnych napojów w bardzo prosty sposób. Wystarczy za pomocą podświetlanego kółka wybrać odpowiednie proporcje wody wedle własnego uznania lub wskazówek podanych na kapsułce, wcisnąć przycisk, a ekspres przygotuje wybrany napój.

Ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO GENIO wykorzystuje ciśnienie aż 15 barów. To gwarantuje, że z każdej kapsułki NESCAFÉ DOLCE GUSTO, zawierającej wysokiej jakości kawę mieloną, wydobywany jest najlepszy smak i aromat. Wysokość umieszczenia tacki ociekowej można dostosowywać do rozmiaru filiżanki lub kubka. Ekspres posiada 2 letnią gwarancję marki KRUPS.

Nowy ekspres można nabyć w dobrych sklepach ze sprzętem AGD oraz w sklepie internetowym www.dolce-gusto.pl. W e-sklepie oprócz wszystkich ekspresów i napojów NESCAFÉ DOLCE GUSTO można nabyć unikalne akcesoria.

Cena ekspresu NESCAFÉ DOLCE GUSTO GENIO w e-sklepie www.dolce-gusto.pl wynosi 680 zł.

Wprowadzeniu na rynek nowego ekspresu towarzyszą działania PR i aktywności w Internecie.

***

NESCAFÉ DOLCE GUSTO to innowacyjny i wygodny system, który pozwala na przygotowanie w domu pysznej kawy jak z kawiarni. Ten wyjątkowy koncept łączy doświadczenie i kawową wiedzę marki NESCAFÉ z innowacyjną technologią marki KRUPS. Ekspresy NESCAFÉ DOLCE GUSTO to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. W dopasowanych do nich kapsułkach NESCAFÉ DOLCE GUSTO zamknięta jest najwyższej jakości kawa mielona. Bogaty asortyment napojów pozwala przygotować m.in. trójwarstwowe Latte Macchiato, zimne Ice Cappuccino, czy mocne Espresso Intenso, bo kawa nie musi być wyłącznie czarna. Więcej informacji na temat wszystkich napojów, ekspresów i akcesoriów NESCAFÉ DOLCE GUSTO znajduje się w sklepie internetowym www.dolce-gusto.pl

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.