Lech Ice Bloody Orange: orzeźwiająca nowość od Leszka

Lech Ice Bloody OrangeOferta popularnych na rynku radlerów Lech Ice została wzbogacona w tym sezonie o Bloody Orange – miks piwa i lemoniady o orzeźwiającym smaku pomarańczy. Wszystkie warianty Lecha Ice dostępne są teraz w opakowaniach z odmienioną szatą graficzną. 

Leszek wraca ze swoich podróży po świecie z kolejną orzeźwiającą niespodzianką. Po kubańskim Ice Mojito i cytrynowym Shandy przywiózł nowość w świecie radlerów – Lecha Ice Bloody Orange. Jest to idealna na upały mieszanka piwa z pomarańczową lemoniadą.

– mówi Mateusz Banach, młodszy menedżer marki Lech.

Nowy wariant polubią Ci, którzy na upalne dni poszukują piwa
o mniejszej goryczce i lubią delikatny, a zarazem rześki, owocowy smak. Miksy piwa z lemoniadą z rodziny Lech Ice zawierają 2% alkoholu, czyli mniej niż klasyczne lagery.

W nadchodzący sezon Lech Ice wchodzi z nowymi, apetycznymi opakowaniami, a do spróbowania wariantu Bloody Orange zachęca etykieta w energetycznym pomarańczowym kolorze, przedstawiająca soczyste owoce.

Promocja Lech Ice Bloody Orange będzie wsparta ogólnopolską kampanią reklamową w Internecie i w sklepach w całej Polsce.

Piwo dostępne jest w butelkach 0,5 l i puszkach 500 ml (także w 4-pakach).

Lech Ice Bloody Orange dostępny jest w sprzedaży od 20 marca br.

Kompania Piwowarska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.