GoldenCan – złota kolekcja mięs w kawałkach zatopionych w galaretce

GoldenCanKolekcja wysokogatunkowych mięs GoldenCan to nowa seria produktowa Zakładów Mięsnych Łuków, którą tworzą szynka, schab, karczek, łopatka i boczek. Każdy produkt to 96% wyselekcjonowanego mięsa w kawałkach, otoczonego aromatyczną galaretką. Produkty przygotowane są bez dodatku glutaminianu, fosforanów, sztucznych barwników.

Zakłady Mięsne Łuków, produkujące konserwy już od ponad 40 lat, wzbogaciły swoją ofertę konserw o innowacyjną linię GoldenCan, która prezentuje zupełnie nowe spojrzenie na tę kategorię produktów. To, co wyróżnia te mięsa na rynku to bardzo wysoka mięsność i struktura produktu – w puszcze zamknięte zostały całe kawałki wysokogatunkowego mięsa wieprzowego. Produkty nie zawierają glutaminianu, fosforanów, sztucznych barwników. Ponadto seria GoldenCan to wyjątkowy, minimalistyczny design utrzymany w ekskluzywnej kolorystyce czerni i złota.

Dzięki swojemu unikalnemu charakterowi, mięsa GoldenCan – są nie tylko świetnym rozwiązaniem na tradycyjną kanapkę, ale mogą stanowić idealny składnik wyszukanych przekąsek. Dlatego wprowadzeniu linii na rynek towarzyszy elegancko wydany folder z propozycjami finezyjnych przystawek z mięsami GoldenCan w roli głównej oraz strona internetowa.

Produkty dostępne są w puszkach o gramaturze 300g.

Zakłady Mięsne Łuków

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.