Bielmar wprowadza limitowaną wersję margaryn marki PALMA i uruchamia przedświąteczną kampanię reklamową

Palma do ciast ucieranychFirma Bielmar wprowadza limitowaną wersję margaryn marki Palma – do ciast ucieranych. Produkt jest wprowadzony do sprzedaży przed okresem Świąt Wielkanocnych, kiedy to ciasta ucierane są najczęściej obecne w naszych domach.

Specjalna formuła produktu wpływa na delikatność ciasta i sprawia, że nie wysycha zbyt szybko, co jest szczególnie doceniane przez konsumentki. Palma do ciast ucieranych nie zawiera konserwantów, w swoim składzie zawiera ukwaszone mleko i ma aż 80% tłuszczu.

20 marca br. rozpoczęła się wiosenna, przedświąteczna kampania reklamowa marki Palma połączona ze startem sprzedaży limitowanej edycji Palmy do ciast ucieranych. Komunikacja zaplanowana jest szeroko, obejmuje m.in. działania w TV, prasie a także w social mediach.

Głównym przesłaniem kampanii jest pokazanie roli kobiety w życiu najbliższych. Palma dostrzega, że najważniejsze w pieczeniu nie jest samo ciasto i proces pieczenia, ale to, kto je robi i dla kogo. Kobiety wiedzą, ile pieczenie zmienia w ich domach i ile znaczy dla ich bliskich. Ciasto nie musi być idealne jak z wykwintnej cukierni, żeby zniknęło do ostatniego okruszka i zostało docenione.

Nowa platforma komunikacji marki kieruje uwagę na kobietę, pokazuje jej jak jest ważna oraz ile dobrego może zrobić w swoim otoczeniu. Hasło kampanii „to co dobre Bez Ciebie się nie zrobi” ma dwuznaczny charakter, który pozwala każdemu na własną interpretację.

ZT Bielmar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Bielmar, Ciasto, Margaryna, Margaryna Palma, Palma, Pieczenie ciast, Producent margaryny, Święta Wielkanocne, Tłuszcz roślinny, Tłuszcze, Tłuszcze spożywcze, Wielkanoc
Świąteczna kampania reklamowa marki Palma

Rozpoczyna się kampania reklamowa marki Palma, w której firma nawiązuje do emocji towarzyszącym nadchodzącym świętom Bożego Narodzenia. Komunikacja obejmuje m.in....

Zamknij