Domowe wypieki wprost ze świata natury – Dr. Oetker

Kompozycja ze świata natury Dr OetkerWspółcześni konsumenci są coraz bardziej świadomi i wymagający. Poszukują produktów zdrowszych, naturalnych, a jednocześnie smacznych. W odpowiedzi na ich potrzeby Dr. Oetker wprowadza na rynek nową gamę naturalnych dodatków do pieczenia, które ułatwią przygotowywanie domowych wypieków z użyciem najwyższej jakości składników pochodzących z różnych stron świata.

Najbardziej ceniona wanilia rośnie na Madagaskarze, Włochy i Brazylia słyną z cytrusów o wyjątkowej soczystości i aromacie, natomiast Cejlon z drzew cynamonowych. Te szlachetne dodatki ZE ŚWIATA NATURY już od marca 2017 roku pomogą wzbogacać wypieki, ciesząc podniebienia najbardziej wymagających smakoszy.

Dr. Oetker dotrzymuje kroku zmieniającym się oczekiwaniom względem produktów i zgodnie z przyjętą strategią rozwoju firmy, sukcesywnie wprowadza na rynek kolejne nowości. Poza docenianymi walorami smakowymi, zawierają one najwyższej jakości składniki pochodzenia naturalnego. W przeciągu ostatnich miesięcy poszerzyliśmy już naszą ofertę o wyroby bezglutenowe z certyfikatem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, a także linię Mój Budyń z dodatkiem brązowego cukru trzcinowego.

– powiedziała Marta Rybkowska, Product Manager Dr. Oetker Polska.

W szerokiej ofercie produktów ZE ŚWIATA NATURY znajdą się: Cukier z wanilią najszlachetniejszej odmiany Bourbon z Madagaskaru, Cukier ze skórką pomarańczową i Cukier ze skórką cytrynową z ekologicznych, nie poddawanych szkodliwym opryskom, upraw z włoskich gajów cytrusowych. Cukry o drobnej pudrowej konsystencji podkreślają wyjątkowy smak wypieków, deserów oraz napojów.

Nowością na polskim rynku będzie Cukier trzcinowy z cynamonem z najbardziej cenionej odmiany pochodzącej z Cejlonu. Całości dopełnia Przyprawa do Szarlotki z kompozycją przypraw: cynamonu z Cejlonu, imbiru i kardamonu uzupełnionych o skórkę pomarańczową z ekologicznych włoskich upraw, sok z cytryny oraz cukier trzcinowy. Jedno opakowanie aromatycznej przyprawy wystarczy do przygotowania szarlotki z 1,5 kg jabłek. W nowej linii produktów inspirowanej światem natury, znaleźć będzie można również pierwsze na polskim rynku Ekstrakty Naturalne w 4 oryginalnych wariantach smakowo-zapachowych: Wanilia Bourbon z Madagaskaru, Pomarańcza z Brazylii, Cytryna z Sycylii oraz Migdał z Maroka.

Wszystkie produkty z nowej linii ZE ŚWIATA NATURY to w 100% naturalne składniki bez dodatku barwników, konserwantów czy alkoholu, w przypadku ekstraktów w płynie. Uzupełnieniem idei są proste, naturalne opakowania.

Sugerowana cena detaliczna produktów:

  • Cukry smakowe – ok. 3,25 zł
  • Przyprawa – ok. 2,45 zł
  • Ekstrakty naturalne o pojemności 30 ml – ok. 6,00 zł

Dr. Oetker Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.