Tarsmak – łączy smakiem od 25 lat!

Czosnkowy TarsmakFirma Tarsmak gości na stołach Polaków już od 25 lat. Specjalizacją firmy jest produkcja sosów majonezowych, pomidorowych, majonezów, ketchupów, musztard. Markowe produkty firmy, takie jak sos czosnkowy czy serowy, są powszechnie lubiane oraz wybierane przez konsumenta indywidualnego, jak i profesjonalistów, do których adresowane są wyroby w opakowaniach gastronomicznych.

Początki firmy Tarsmak sięgają 1991, w którym to rozpoczęto produkcję majonezu. Kolejne lata to okres dynamicznego rozwoju: rozbudowa hal produkcyjnych, nowoczesne linie technologiczne, nowe produkty i rozwój sieci dystrybucji.

Dbałość o wysoką jakość produktów oraz wiedza na temat rynku, jego trendów i zapotrzebowania konsumentów, umożliwiła wypracowanie przewagi konkurencyjnej oraz zaufania w branży FMCG.

Dowodem tego, są liczne prestiżowe nagrody oraz czołówki rankingów. Dynamiczny wzrost oraz rozwój we wszystkich płaszczyznach działalności firmy, był możliwy dzięki rozwojowi sprzedaży i licznym inwestycjom, które podejmowało przedsiębiorstwo. Dodatkowo ważnym elementem, stymulującym rozwój producenta, było pogłębianie świadomości marki, poprzez dobrze przemyślane działania marketingowe.

Tarsmak ma obecnie w ofercie ponad 200 produktów, których ofertę regularnie poszerza, wychodząc naprzeciw potrzebom klienta. Tylko w roku 2016 na rynek zostały wprowadzone trzy nowe produkty: majonez królewski, sos grillowy oraz produkty w kapslach.

Od początku naszej działalności staliśmy się dużym przedsiębiorstwem, którego produkty można dostać w supermarketach, sklepach osiedlowych czy w lokalach gastronomicznych w całym kraju. Po 25 latach naszej działalności, zmotywowani wynikami lat poprzednich, pełni optymizmu rozpoczynamy kolejny rok, wraz z dalszymi planami rozwoju. W kolejnych latach planujemy wdrożenie nowych produktów, zarówno w ofercie kierowanej do klientów detalicznych jak również dla rynku gastronomicznego.

– mówią Teresa i Józef Gondek.

Tarsmak

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.