Dżemy marki Łowicz w limitowanej edycji

Dżemy Łowicz - edycja letniaKochamy lato, kochamy letnie smaki i zapachy. Zatem znajdźmy sposób, aby dobrze zaczynać każdy letni dzień. Zagwarantuje to śniadanie w letnim, truskawkowym stylu. A jak truskawki to tylko z Łowiczem, który z okazji lata przygotował nowe, przepyszne, wyśmienite i doskonałe dżemy z letnimi owocami takimi, że łooo!

Myśląc o lecie, myślimy o wyjątkowych smakach, o lekkich aromatach i o nagrzanych słońcem owocach. Chyba większość z nas je uwielbia, a niekwestionowaną królową lata jest z pewnością truskawka. Ciepła, pachnąca, apetycznie kusząca, nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Nie ma więc niczego lepszego w letnie poranki, niż śniadanie pełne truskawkowego aromatu. A żeby sprawić sobie jeszcze więcej przyjemności, spróbujmy przepysznego połączenia truskawek z innymi letnimi smakami – rabarbaru, agrestu lub czerwonej porzeczki. Nie ma znaczenia czy będą to francuskie tosty, czy orkiszowe naleśniki, a może chrupiące musli. Z dodatkiem letnich nowości od Łowicza z pewnością przyjemnie zaskoczą. Sprawdźmy zatem, jak smakują wszystkie trzy nowe smaki limitowanej edycji dżemów od Łowicza!

Przepyszny dżem z truskawki z rabarbarem

Bardzo charakterystyczny, cierpki smak rabarbaru i apetyczny różowy kolor tworząz pachnącą truskawką przepyszną, wybuchową mieszankę smaków. To perfekcyjny śniadaniowy duet, zamknięty w niskosłodzonym dżemie od Łowicza. Delektujmy się ich smakiem i aromatem, dodając go do tostów lub musli. A może podejmiemy ryzyko i spróbujemy połączenia czekoladowego budyniu z przepysznymi truskawkami z rabarbarem?

Wyśmienity dżem truskawka z agrestem

Co może się wydarzyć, jeśli połączymy słodko-cierpki agrest z kuszącą truskawką? Na pewno samo najlepsze, czyli letnie śniadanie prosto od Łowicza. Kto skusi się na naleśniki z nadzieniem truskawkowo-agrestowym, z tym wspomnienie tego wyjątkowego dżemowego duetu i fantastyczny nastrój pozostaną przez cały dzień.

Doskonały dżem truskawka z czerwoną porzeczką.

To propozycja dla amatorów odważnego łączenia smaków. Kwaskowata czerwona porzeczka i pachnąca słońcem truskawka to gwarancja rozpoczęcia dnia śniadaniem, które przyniesie dużo radości i pozytywnej energii. Spróbujmy odświeżyć smak kaszy manny – z pewnością odkryjemy jej bardziej interesującą wersję z dżemem z doskonałymi truskawkami z czerwona porzeczką.

Maspex

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.