Zsiadłe Mleko od OSM Piątnica

Zsiadłe Mleko OSM PiątnicaMłode ziemniaczki posypane świeżym koperkiem i sadzone jajko – brzmi smacznie? Jak najbardziej! Zwłaszcza jeśli ten popularny zestaw obiadowy wzbogacimy o pełen wartości odżywczych, dobrze znany i ceniony produkt mleczarski. To właśnie Zsiadłe Mleko od OSM Piątnica sprawi, że odkryjemy na nowo kulinarne tradycje, które pamiętamy jeszcze z rodzinnych domów.

Niegdyś przygotowanie zsiadłego mleka zajmowało co najmniej kilka dni. Choć proces ten polegał jedynie na pozostawieniu dzbanka z mlekiem w ciepłym miejscu do momentu ukwaszenia, to jednak na rezultat trzeba było trochę zaczekać. Dzisiaj, za sprawą Zsiadłego Mleka od OSM Piątnica, można delektować się tym dobrze znanym smakiem w dowolnej chwili.

Zsiadłe Mleko dla zdrowia i urody

Zsiadłe Mleko od OSM Piątnica to produkt bazujący na wyłącznie naturalnych składnikach – mleku pasteryzowanym oraz żywych kulturach bakterii. Dzięki tradycyjnemu procesowi technologicznemu produkt wyróżnia się charakterystycznymi dla zsiadłego mleka cechami – gęstą konsystencją oraz lekko kwaskowatym smakiem. Co istotne, Zsiadłe Mleko stanowi idealny element zbilansowanej diety. Wszystko dzięki pozytywnie wpływającym na układ trawienny – żywym kulturom bakterii oraz bogactwu cennych dla zdrowia składników.

Produkty fermentowane takie jak zsiadłe mleko czy kefir są źródłem składników mineralnych i witamin m.in. witaminy A, która wspiera układ odpornościowy oraz odpowiada za piękny wygląd włosów i paznokci oraz witaminy B12, która wspomaga produkcję czerwonych krwinek. Co potwierdzają powszechnie dostępne badania – ukwaszone mleko korzystnie wpływa na przemianę materii, reguluje gospodarkę wodną organizmu, obniża ciśnienie tętnicze krwi. Jest lekkostrawne i ma jedynie 67 kcal w 100 g. Z tych względów zaleca się włączenie zsiadłego mleka do codziennego jadłospisu.

Dodatkowym atutem Zsiadłego Mleka od OSM Piątnica są szerokie możliwości jego zastosowania. Produkt sprawdzi się jako baza chłodnika, składnik lekkich koktajli i orzeźwiający dodatek do głównego dania. Jego tradycyjny smak szczególnie dobrze komponuje się
z młodymi ziemniaczkami i świeżym koperkiem.

Zsiadłe Mleko od OSM Piątnica dostępne jest w poręcznym opakowaniu o gramaturze 330 g.

Cena: ok. 1,25 zł

OSM Piątnica

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.