Nowy sernik na zimno od Emix

Emix sernik

fot. Emix

Serniki na zimno mają same zalety: łatwo je wykonać, po prostu nie mogą się nie udać, nie ma przy nich dużo pracy, nie trzeba mieć piekarnika… Są więc doskonałe dla każdego łasucha.

Sernik na zimno Emix dostępny jest w praktycznym, foliowym opakowaniu o gramaturze 193 gram, utrzymanym w kolorze granatu i błękitu, z wizerunkiem gotowego ciasta i filiżanki gorącej czekolady. Na każdym opakowaniu mamy informację o wartości energetycznej ciasta i zawartości odżywczej nowego produktu. Poręczna paczuszka sernika Emix zajmuje mniej miejsca w kuchni niż tradycyjne kartoniki i łatwiej wysypuje się jej zawartość do miski.

Przygotowanie deseru zajmie dosłownie chwilę. Jedyne, co trzeba zrobić to wymieszać proszek z chłodnym mlekiem i tak przygotowaną masę wyłożyć na blachę pokrytą biszkoptami, lub herbatnikami. Ciasto powinno chłodzić się w lodówce przez 20 min. Schłodzoną masę serową można ozdobić galaretką z owocami. Jeśli zależy nam na urozmaiceniu smaku, do masy możemy dodać także orzechy, pokruszone herbatniki, tartą czekoladę lub wiórki kokosowe. Sernik na zimno marki Emix to połączenie komfortu użycia z efektownym rezultatem.

Sernik marki Emix świetnie smakuje w towarzystwie aromatycznej kawy, sezonowych soczystych owoców, lub bitej śmietany. Może stanowić także podstawę dla innych ciast i być stosowany jako lekki krem do ciast biszkoptowych. Dzieci które nie lubią pić mleka mogą zjeść kawałek ciasta na podwieczorek, sernik zawiera bowiem sporą dawkę wapnia i białka.

Sernik na zimno Emix (193 g)Sugerowana cena detaliczna: 5,30 zł

Emix

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.