Wędliny długodojrzewające Balcerzak i Spółka w kampanii reklamowej

Wędliny długodojrzewające Balcerzak i SpółkaRozpoczęła się wiosenna odsłona kampanii reklamowej marki Balcerzak i Spółka. W roli głównej wędliny długodojrzewające i podsuszane. Za zakup mediów oraz przebieg kampanii produktowej odpowiada dom mediowy UM (Universal McCann).

Kampania reklamowa realizowana dla firmy Balcerzak i Spółka wystartowała 1 marca. Wiosenne działania promocyjne mają na celu zaprezentowanie konsumentom walorów marki oraz jej produktów.

Reklama TV

Aktywności bazują na 15-sekundowych spotach emitowanych w stacjach ogólnopolskich (TVP, TVN) oraz tematycznych, a także w VOD Ipla. Kampania telewizyjna potrwa do 23 marca, zaś internetowa – do końca miesiąca.

***
O marce Balcerzak i Spółka
Marka Balcerzak i Spółka istnieje na rynku od 1996 roku. Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka jest największą firmą przetwórstwa mięsnego w województwie lubuskim, a także jedną z najnowocześniejszych firm tej branży w Polsce. Firma należy do niemieckiej grupy kapitałowej heristo AG. Posiada uznaną i renomowaną markę oraz stabilną pozycję rynkową.

Balcerzak i Spółka

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Balcerzak i Spółka, Producent wędlin, Wędliny
Sokołów S.A. podsumowuje rok 2015

Nowe produkty z sukcesem wprowadzane w Polsce i na zagranicznych rynkach, niemal 100 nowych etatów jako efekt dynamicznego rozwoju i...

Zamknij