Czekoladki z Klasą Toffino od Colian

Czekoladki z Klasą Toffino 200gColian zaskakuje kolejną nowością stanowiącą efekt współpracy marek Goplana i Solidarność. Firma rozszerza kolekcję Czekoladek z Klasą o Czekoladki z Klasą Toffino, które idealnie sprawdzą się jako pomysły na słodkie upominki.

Firma Colian przygotowała kolejną niespodziankę dla fanów Goplany i Solidarności. Jej najnowsza propozycja, Czekoladki z Klasą Toffino to gratka dla miłośników smaku toffi i mlecznej czekolady. Nowość stanowi wyjątkowe zestawienie pysznej aksamitnej czekolady Goplana i nadzienia toffi od Solidarności. Czekoladki z Klasą Toffino wyróżniają się intensywną słodyczą oraz delikatnością.

Duet zamknięty w eleganckiej bombonierce to idealny pomysł na prezent, który sprawi radość obdarowanej osobie i na długo pozostawi po sobie słodkie wspomnienie. Czekoladki z Klasą Toffino są do nabycia w opakowaniu klasycznym i w wersji limitowanej, przygotowanej z myślą o świętach Wielkanocy.

Czekoladki z Klasą stanowią efekt współpracy i połączenia doświadczenia Goplany i Solidarności, dzięki któremu powstają wyjątkowo zgrane kompozycje. Słodką kolekcję tworzą: Czekoladki z Klasą Toffino, Czekoladki z Klasą Pistachio oraz Czekoladki z Klasą ChocoChoco. Czekoladki z Klasą Pistachio to wyjątkowe zestawienie czekolady z aksamitnym kremem pistacjowym. Szlachetny smak kremu, podkreślony delikatną alkoholową nutą, dopełnia słodycz mlecznej czekolady. Czekoladki z Klasą ChocoChoco to uwodzicielski smak czekoladowej klasyki. Pyszne połączenie mlecznej czekolady z wyśmienitym nadzieniem o smaku czekoladowym tworzy duet idealny.

Waga: 200 g
Cena: ok. 8,50 zł

Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.