Firma Profi z nową stroną internetową

Z początkiem lutego br. wystartowała nowa strona internetowa firmy Profi. Zmienił się wygląd i układ treści oraz dołączone zostały nowe funkcjonalności. Nowa witryna to efekt dynamicznego rozwoju firmy, która od kilu lat sukcesywnie poszerza gamy istniejących produktów oraz wchodzi w nowe kategorie rynkowe.

Nowa strona internetowa firmy Profi

Nowa strona to odświeżony sposób prezentacji wszystkich produktów Profi oraz większa ilość informacji, zdjęć, grafik i filmów video. Strona wzbogacona jest o poradniczy blog, pod hasłem „Odzyskaj dzień”, którego narratorem jest rodzina Zabieganych.

Strona zaprojektowana jest tak, aby w sposób przejrzysty, pokazać konsumentom, czym jest marka Profi po ponad 20. latach obecności na rynku. Z roku na rok rośniemy w siłę. Jesteśmy producentem nie tylko znanych pasztetów, ale producentem polskiej żywności. Dziś, dostarczamy konsumentom także wyśmienite zupy, mielonki, sałatki, hummus w różnych smakach i pasty kanapkowe.

– mówi Maja Tereszkiewicz, kierownik marketingu Profi.

Strona Profi powstała w wyniku wdrożenia nowej strategii komunikacji, obejmującej również social media (FB, Instagram, Youtube, Twitter) promocję i reklamę.

Uruchomieniu nowej strony internetowej towarzyszy kampania reklamowa w social media i Internecie.

Profi

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.