Nowy sklep SPAR w Bilczy

SPAR BilczaDnia 28 października br. sieć SPAR Polska otworzyła nową placówkę w podkieleckiej miejscowości Bilcza. Sklep o powierzchni 350m² posiada trzy stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR. 

Placówka SPAR w Bilczy mieści się w nowo powstałym mini-centrum handlowym należącym do Franczyzobiorców SPAR. Oprócz sklepu SPAR w obiekcie zostaną wkrótce uruchomione sklep przemysłowo-chemiczny, salon fryzjerski, kwiaciarnia, sklepy odzieżowe oraz restauracja i pizzeria.

Franczyzobiorcy SPAR są również właścicielami mniejszego sklepu własnego o nazwie „Słoneczny”, który cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców gminy Bilcza, stąd też pomysł, aby nowe centrum handlowe opatrzyć tą samą nazwą, która wywołuje pozytywne skojarzenia u lokalnych konsumentów.

– mówi Marek Wolski, Kierownik ds. Otwarć w SPAR Polska.

Na tle lokalnej konkurencji sklep wyróżnia się doskonałą aranżacją wizualną i świetnym zaopatrzeniem. Poza standardową ofertą SPAR placówka oferuje na miejscu serwis piekarniczy ze świeżym pieczywem, a także na stoisku mięsno-wędliniarskim wypiek wędlin, szynki i innych mięs. Otwarcie SPAR w Bilczy spotkało się z dużym zainteresowaniem klientów.

SPAR w Bilczy to 208 placówka SPAR Polska.

SPAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.