Wielkanocne wypieki z Bakalland

Bakalland masa makowa z ciastem

fot. Bakalland

Do Wielkanocy pozostało zaledwie kilka tygodni i… mnóstwo rzeczy do zrobienia. Jest  jednak szansa, abyśmy do świątecznego stołu zasiadły uśmiechnięte i nie przemęczone! To czas relaksu i wiosennych spacerów – warto o tym pamiętać układając świąteczne menu.

Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć pysznych słodkości wypełnionych po brzegi makiem czy bakaliami. Tajemnica wyjątkowego smaku świątecznych wypieków tkwi przede wszystkim w jakości produktów jakich używamy do ich wykonania. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na wielogodzinne moczenie maku czy własnoręczne kręcenie mas, sięgnijmy po gotowe produkty od Bakalland – pomogą szybko i sprawnie przygotować ulubione ciasta, a być może zainspirują nas nawet do przygotowania dodatkowych łakoci.

Zanim przystąpimy do robienia wielkanocnych wypieków, powinniśmy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych produktów. O to one:

Bakalland masa makowa duza puszka

fot. Bakalland

Masa makowa Bakalland, czyli lekko wilgotne rodzynki, wyrazista pomarańczowa skórka, miód i aromat migdałów, które dzięki doskonale dobranym składnikom, tworzą idealne połączenie pozwalając naszym gościom delektować się wybornym smakiem makowca.

Masa krówkowa (kajmak) Bakalland – z jej pomocą zrealizujemy wiele kulinarnych fantazji. Dzięki swojej aksamitnej konsystencji doskonale sprawdza się nie tylko jako nadzienie do ciast, wafli, babeczek czy rogalików, ale także jako dodatek do lodów czy legumin. Zarówno jedna, jak i druga masa jest gotowa do użycia zaraz po otwarciu więc unikniemy ich dodatkowego gotowania.

Bakalie Bakalland, które nie tylko powinny zdobić wypieki ale znaleźć się też w świątecznych słodyczach, czyli orzechy, suszone owoce, rodzynki czy specjalne mieszanki do ciast. Ich jakość i doskonały smak sprawią, że nasze ciasta będą niepowtarzalne.

Bakalland masa kajmakowa

fot. Bakalland

Bakalie Bakalland są teraz dostępne w nowych „soczystych” opakowaniach więc kuszą podwójnie – nie tylko swoją wysoką jakością, ale i wyglądem.

Z takim produktowym zapleczem, przygotowania do Wielkanocy mogą stać się bardzo przyjemne. Dobre pomysły i rozwiązania są w cenie i warto o nich pamiętać, zwłaszcza gdy zaoszczędzony czas możemy poświęcić bliskim i spędzić go na świeżym powietrzu.

Masa krówkowa Bakalland (400g) – ok. 5 zł

Masa krówkowa Bakallan trufla (400g) – ok. 8 zł

Masa makowa Bakalland (850g) – ok. 9-10 zł

Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.