„Kulinarne JAWOlucje” – konkurs kulinarny firmy Jawo

Jawolucje - konkursNa początku września br. wystartował konkurs kulinarny – „Kulinarne JAWOlucje” – przygotowany przez częstochowską firmę Jawo – znanego producenta tradycyjnych dań mrożonych m.in. ręcznie robionych pierogów.

Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników gotowania oraz fanów  odkrywania na nowo tradycyjnych znanych potraw i serwowania ich w zupełnie innej odsłonie. Konkurs potrwa półtorej miesiąca – od 1 września do 15 października, a jego zwycięzców poznamy przed końcem października.

W konkursie można wygrać atrakcyjne nagrody – tablet, blender, zastaw noży ceramicznych oraz zestawy gadżetów firmy Jawo. Zasady konkursu są niezwykle proste: należy zakupić dowolny produkt z szerokiej gamy dań mrożonych oferowanych przez firmę Jawo – wybór jest ogromny, ponieważ w portfolio producenta znajduje się ponad 30 różnych dań do wyboru! Zaproponować swój pomysł na podanie tego dania, przygotować je, zrobić zdjęcie, podać składniki oraz przepis przygotowania i zarejestrować swoją propozycję na stronie www.jawo.pl/konkurs. Zgłosić można dowolną liczbę przepisów!

Laureatami konkursu zostaną autorzy przepisów, którzy zbiorą najwięcej głosów internautów. Głosowanie odbywa się na stronie konkursu. Organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w Kulinarnych JAWOlucjach – odwiedzania strony konkursowej, korzystania z zamieszczonych przepisów, zgłaszania potraw oraz do głosowania!

1 września ruszyła także kampania reklamowa mająca na celu wypromowanie konkursu w internecie. Reklamy umieszczone zostały na stronach adresowanych do kobiet, miłośników gotowania, stronach o tematyce kulinarnej, a także portalu społecznościowym Facebook.

Jawo

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.