Sklep Spar w Zagórzu

Spar ZagórzeW dniu 16 lipca br. sieć SPAR Polska otworzyła nową placówkę w miejscowości Zagórze (woj. małopolskie). Sklep o powierzchni 185m² posiada dwa stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR.  

SPAR w Zagórzu zlokalizowany jest w budynku powstałym specjalnie z myślą o obiekcie handlowym. Sklep posiada serwis piekarniczy, który wypieka świeże pieczywo na miejscu. Ponadto, placówka oferuje szeroki wybór owoców, warzyw, nabiału, wędlin, mięs i wyrobów garmażeryjnych. Ofertę SPAR w Zagórzu mocno uzupełniają artykuły przemysłowe, gospodarstwa domowego oraz szkolne. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszył się cały przekrój produktów marki Lubię, po które już w dniu otwarcia niejednokrotnie wracali.

Placówka SPAR w Zagórzu to jedyny większy sklep w najbliższej okolicy. Docelowo będziemy dążyć do tego, aby SPAR w Zagórzu stał się dla okolicznych mieszkańców sklepem zarówno codziennych, jak i cotygodniowych zakupów i aby klienci nie czuli potrzeby odwiedzania sklepów w oddalonym o kilka kilometrów od Chrzanowa, w którym wielu z nich pracuje.

– mówi Marek Wolski, Kierownik ds. Otwarć w SPAR Polska.

Otwarcie placówki przyniosło bardzo dobre wyniki i wysoką wartość koszyka zakupowego – taki stan utrzymuje się już kolejny dzień od otwarcia.

SPAR ma nie tylko świetną ofertę, ale co najważniejsze jest sklepem przyjaznym dla klienta. Sam rozważając decyzję o przyłączeniu do sieci odwiedziłem wiele placówek SPAR w Małopolsce i na Podkarpaciu – to co przede wszystkim wyróżnia SPAR to atrakcyjny wygląd sklepów i przestrzeń, w której klient dobrze się czuje – te aspekty w połączeniu z szeroką ofertą w dużym stopniu zachęcają do dokonywania zakupów, a mnie zachęciły do podjęcia współpracy z siecią. Moją opinię potwierdzają zarówno klienci, a nawet osoby zajmujące się budową innych sklepów w bliższej lub dalszej okolicy, którzy zauroczeni wyglądem naszej placówki wstępnie zainteresowali się ofertą franczyzową SPAR.

– wyjaśnia Franczyzobiorca SPAR w Zagórzu, Artur Włodarski.

Aktualnie liczba sklepów SPAR to 209 placówek na terenie całej Polski.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.