Pierwszy kartonik z zakrętką w segmencie napojów dla dzieci

Leon - jabłka, mango, gruszkiOd czerwca 2015 r. nowa linia produktów pod marką Leon firmy Hortex jest dostępna w nowym opakowaniu – kartonie Tetra Brik® Aseptic Edge o pojemności 200 ml z wygodnym zamknięciem HeliCap™ 23. Jest to pierwszy na polskim rynku soków, nektarów i napojów produkt w opakowaniu kartonowym o małej pojemności z zakrętką.

Wprowadzenie Tetra Brik® Aseptic Edge o pojemności 200 ml z zamknięciem HeliCap™ otwiera nowe możliwości w kategorii soków, nektarów i napojów. Kształt opakowania oraz zakrętka pozwalają na bardzo komfortowe spożywanie napoju bezpośrednio z kartonu. Dzięki niej możliwe jest też wielokrotne zamykanie opakowania.

– powiedziała Aleksandra Jędrzejewska, dyrektor marketingu Tetra Pak na rynek polski, czeski, słowacki i węgierski.

Nachylona górna ścianka Tetra Brik® Aseptic Edge, nadająca kartonikowi zupełnie nowy wygląd, to cecha wyróżniająca opakowanie na sklepowej półce oraz dająca producentom żywności nowe możliwości w zakresie brandingu produktu. Kształt opakowania jest wyjątkowo ergonomiczny, co w połączeniu z  wygodnym zamknięciem sprawia, że karton Tetra Brik® Aseptic jest atrakcyjny i poręczny. Zakrętka pozwala na łatwe, sprawne i szybkie nalewanie oraz spożywanie produktu bezpośrednio z kartonu. Dzięki niej kartonik można wielokrotnie otworzyć i zamknąć, tym samym wygodnie korzystać z produktu poza domem – na spacerze, placu zabaw, w szkole czy podróży.

Nowa linia produktów Leon obejmuje sześć smaków w trzech funkcjonalnych formułach: mocne kości – wapń i witamina D (smaki: jabłka, brzoskwinie i pomarańcze oraz jabłka, truskawki i jagody), rozwój – żelazo i witamina C (smaki: jabłka, truskawki i wiśnie oraz jabłka, mango i gruszki) oraz odporność – witamina C (smaki: jabłka, banany i cytryny z miodem oraz jabłka, maliny i cytryny z miodem).

Tetra Pak

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Aleksandra Jędrzejewska, Hortex, Hortex Leon, Leon, Napoje, Napoje dla dzieci, Soki, Soki dla dzieci
Kropla – nowa marka napojów firmy Coca-Cola

KROPLA to nowa marka napoju stworzona dla wszystkich zapracowanych i zabieganych. Każdy niezależnie od tego co robi, gdzie pracuje lub...

Zamknij