FoodCare wprowadza na rynek wody smakowe Frugo Juicy Wat(e)r

Mocno owocowe łotry FRUGONadchodzi czas na prawdziwego ŁOTRA wśród wód smakowych. Długo wyczekiwana i najbardziej owocowa woda pochodząca w 100% z gór, bez konserwantów i sztucznych barwników – FRUGO Juicy Wat(e)r wkracza z rozmachem na sklepowe półki, kreując nowe trendy na sezon wiosna-lato 2015. Niewielka zawartość cukru i aż 2% soku to oferta dla wszystkich ceniących wyjątkowo owocowy smak i jakość.

FRUGO Juicy Wat(e)r to oryginalne połączenie naturalnej górskiej wody z niebanalnym smakiem kultowego FRUGO.

Realizujemy naszą deklarację sprzed kilku miesięcy, kiedy zapowiedzieliśmy, że marka FRUGO mocno namiesza na rynku napojów.  Liczymy, że naszym nowym produktem trafimy w gusta nie tylko miłośników marki FRUGO, ale również nowych konsumentów szukających w napojach smakowych czegoś więcej. FRUGO Wat(e)r to propozycja idealna dla indywidualistów, którzy obok wyśmienitego smaku sięgną po FRUGO Wat(e)r ze względu na jej zadziorny charakter.

– podkreśla Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.

FRUGO wat(e)r cytrynaFRUGO wat(e)r truskawkaWoda smakowa FRUGO Wat(e)r charakteryzuje się niewielką zawartością cukru, a 2% napoju to naturalne soki owocowe. Dostępna jest na rynku od maja br. w butelkach o pojemności 500 ml, w dwóch orzeźwiających odmianach, truskawkowej i cytrynowej. Elementem wyróżniającym butelkę FRUGO Juicy Wat(e)r jest brak charakterystycznego dla wód smakowych smoczka, który zastąpiła tradycyjna nakrętka.

Na etykietach FRUGO Juicy Wat(e)r odnajdziemy odświeżoną, zadziorną  typografię marki FRUGO z charakterystycznym pazurem przy literze U oraz zapraszającego do świata marki kameleona – w nowym sezonie obecnego na wszystkich etykietach FRUGO.

Cena: ok. 1,99 zł

FoodCare

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w FoodCare, Frugo, Frugo Juicy Water, Paulina Włodarska-Grodzińska, Woda smakowa
FoodCare poszerza linię energetyków Black

Pod koniec marca br. na sklepowe półki trafił kolejny przedstawiciel linii Black Vitamin Energy firmy FoodCare - Vitamins&Minerals o wyjątkowym...

Zamknij