Zupa ryżowa na rosole z kurczakiem od Profi

Ryżowa na rosole z kurczakiem ProfiW maju br. marka Profi wprowadza na rynek Zupę ryżową na rosole z kurczakiem. To nowy smak w kategorii gotowych zup do spożycia i kolejna nowości marki w tym sezonie. Gotowa do spożycia zupa ryżowa, przygotowana została wg oryginalnej receptury, z użyciem wysokiej jakości składników.

Głównym składnikiem nowej zupy Profi, wg tradycyjnej receptury, jest ryż. Przygotowana została na rosole z kurczakiem, z dodatkiem polskich warzyw (ziemniaki, cebula, marchew, seler).

Gotowa do spożycia zupa, zamknięta jest w wygodnej saszetce o pojemności ok. 450 g. Wystarczy tylko podgrzać. Nie zawiera glutaminianu monosodowego, konserwantów, ani sztucznych barwników. Produkt sterylizowany.

Zupa ryżowa ma swoje korzenie ma w kuchni orientalnej, konkretniej azjatyckiej, gdzie ryż od zawsze był głównym składnikiem codziennego menu. Występuje w wielu wersjach, na słono i na słodko. Ryż, dzięki dużym ilościom magnezu, żelaza, wapnia, potasu, a także witamin z grupy B utrzymuje dobry poziom cukru we krwi, a także wspomaga proces odchudzania. Ryż stosuje się także w diecie bezglutenowej i wszystkich dietach lekkostrawnych.

Cena: ok. 3,99 zł.

Profi

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.