Linia wyrobów Kruchych z Chrzanowa od Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin

Kiełbasa krucha drobiowa - Chrzanowska Manufaktura WędlinLinia wyrobów Kruchych z Chrzanowa – Szynka, Kiełbasa drobiowa i Kiełbasa wieprzowa- to najnowsze propozycje Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin. Te wyjątkowo smaczne nowości wyprodukowane wg specjalnych, unikatowych receptur są pełne smaku i przenoszą nas w czasy, w których swojskie wędliny królowały na naszych stołach.

Chrzanowska Manufaktura Wędlin słynie z wysokiej, gwarantowanej jakości wytwarzanych wędlin. Produkty z logo Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin to znakomite wyroby tworzone wg oryginalnych receptur. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka mięsność i niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju smak. To także zalety najnowszych produktów z linii Kruche z Chrzanowa.

Szynka Krucha z Chrzanowa produkowana jest z wysoko jakościowych mięśni szynki wieprzowej, bez dodatku fosforanów. Jej wyjątkowy smak i kruchość powstały w wyniku umiejętnego połączenia najwyższej jakości mięsa z mieszanką oryginalnych przypraw oraz specjalnej, unikalnej technologii. Wędzenie dymem olchowo- bukowym pozwoliło uzyskać zarówno wyjątkowy aromat, jak i charakterystyczną barwę wyrobu. Szynka Krucha z Chrzanowa dosłownie rozpływa się w ustach, przenosząc nas w kulinarną podróż w czasie.

W ofercie Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin znajdziemy także Kiełbasy Kruche dostępne w wersji drobiowej i wieprzowej. Obydwa rodzaje kiełbas zostały wyprodukowane wg specjalnych,  jedynych w swoim rodzaju receptur, z użyciem aromatycznych przypraw, także bez dodatku fosforanów. Wyjątkowa kruchość tych kiełbas i ich walory smakowe sprawią, że z pewnością znajdą się w gronie przysmaków, po które chętnie będziemy sięgać każdego dnia.

Produkty z linii Kruche z Chrzanowa wyróżniają się spośród innych dostępnych wędlin na rynku niepowtarzalnym smakiem i aromatem, ale przede wszystkim charakterystyczną kruchością i wysoką mięsnością. W swojej kategorii nie mają sobie równych. Można je spożywać tradycyjnie do kanapek, na śniadanie, kolację lub używać, jako dodatek do innych dań, takich jak sałatka.

Produkty Kruche z Chrzanowa będą także idealną propozycją na Wielkanocny, świąteczny stół.

Wszystkie nowości z linii Kruche z Chrzanowa dostępne są w wygodnych, opakowaniach typu flowpack lub pakowane vacum. Kiełbasy Kruche z Chrzanowa dostępne są w porcjach o wadze ok 1,2 kg do sprzedaży w kanale tradycyjnym albo w paczkach o wielkości 0,6 kg przeznaczone do dystrybucji w kanale nowoczesnym. Szynka Krucha z Chrzanowa w sprzedawana jest w całości w 2 kg opakowaniach i  konfekcjonowana w kawałkach o wadze ok 0,5 kg przeznaczonych do dystrybucji w kanale nowoczesnym.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Chrzanowska Manufaktura Wędlin, Kiełbasa, Producent mięsa, Producent wędlin
Nowe smaki kiełbasek Degustino

Chrzanowska Manufaktura Wędlin wprowadza trzy nowe pyszne smaki kiełbasek z serii Degustino. Degustino Piwne, Bawarskie i Meksykańskie Tex Mex przypadną do gustu smakoszom...

Zamknij