2014 dobrym rokiem dla pasztetów marki Profi

Reklama ProfiFirma Profi ogłasza, że pasztety tej marki są ulubionym pasztetem Polaków. Potwierdza to intensywny miniony 2014 rok, w którym firma zebrała dwie nagrody rynkowe w kategorii pasztetów (za Pasztety dworskie, oraz za Wielkopolskie pasztety z drobiem), poszerzyła linię Pasztetów dworskich o piąty smak Pasztet Dworski z gęsią, a także wprowadziła nową gamę, pierwszych na rynku polskim, Pasztetów drobiowych z błonnikiem.

W maju 2014 r. firma Profi zostaje podwójnym laureatem konkursu „Bezglutenowy Hit 2014” organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Nagroda główna dla Pasztet Dworski z kaczką oraz wyróżnienie za Pasztet Dworski z jeleniem. Celem konkursu „Bezglutenowy Hit” jest wyróżnianie najsmaczniejszych produktów w dostępnej na rynku ofercie bezglutenowej.

We wrześniu 2014 r. Wielkopolski Pasztet Firmowy z drobiem marki Profi zwycięża w konkursie Hit Handlu 2014 na najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Pasztety.

Zwycięzców w konkursie Hit Handlu 2014 wybrali detaliści – czytelnicy „Handlu”, którzy w wskazali najlepiej sprzedające się w ich sklepach. (ponad tysiąc losowo wybranych detalistów z całej Polski). To kolejna nagroda dla Wielkopolskiego Pasztetu Firmowego z drobiem firmy Profi. Konsumenci wielokrotnie docenili jego smak, wysoki standard produkcji oraz przyjazną cenę.

W październiku 2014 r. firma poszerza kategorię pasztetów o kolejną gamę pasztetów – Pasztet drobiowy z błonnikiem.

Firma wprowadza Pasztet drobiowy z błonnikiem – nowość na polskim rynku w kategorii pasztetów. To pierwszy pasztet, który w swoim składzie zawiera znany ze swoich cennych właściwości zdrowotnych – błonnik pokarmowy. Dostępny w czterech wersjach smakowych: firmowy, z pomidorami, z papryką, z pieczarkami. Pasztet drobiowy z błonnikiem zawiera wyłącznie wysokiej jakości składniki drobiowe, w tym mięso z piersi kurczaka, dlatego jest idealny dla osób, które wykluczają z diety mięsa czerwone czy wieprzowinę. Jest także alternatywą dla tych, którzy do tej pory, ze względów zdrowotnych, nie mogli delektować się smakiem tradycyjnych polskich pasztetów. Produkt polecany jest także dzieciom, gdyż nie zawiera cukrów, barwników ani konserwantów.

W listopadzie 2014 r. firma poszerza gamę szlachetnych Pasztetów Dworskich o kolejny, piąty już smak Pasztet Dworski z gęsią.

Pasztet nie zawiera glutenu. W składzie, oprócz mięsa z gęsi, zawiera także wątróbki drobiowe (18 %), mięso wieprzowe (25%) oraz przyprawy. Produkt sterylizowany, bez sztucznych konserwantów czy barwników.

Profi

1 koment.

  • kasia
    5 Lut 2015 | URL komentarza | Odpowiedz

    No rzeczywiście dużo się zadziało. Bardzo prężnie i konsekwentnie Profi pracuje. Brawo.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Pasztet, Pasztet drobiowy, Pasztet z gęsi
Pasztet Dworski z gęsią od Profi

Pasztet Dworski z gęsią to nowość rynkowa firmy Profi i kolejny, piąty już smak w gamie szlachetnych Pasztetów Dworskich. Pasztet Dworski...

Zamknij