Łowicz wypuszcza dżemy stworzone z myślą o najmłodszych

Do dobrze przyjętej linii premium produktów dżemowych – Łowicz 100% z owoców – dołączają 3 nowe produkty o wyjątkowej, gładkiej konsystencji. To unikalna oferta w kategorii produktów dżemowych przygotowana specjalnie dla najmłodszych.

Dżem Łowicz

Na rynku dżemów brakuje produktów stworzonych z myślą o najmłodszych – dzieci uwielbiają słodki i owocowy smak dżemów, ale przeszkadzają im kawałki owoców i wyczuwalne pesteczki truskawek czy malin. Łowicz ma rozwiązanie – 100% z owoców extra gładki.

Nowe produkty Łowicza, podobnie jak cała linia premium 100% z owoców, to produkty w pełni naturalne, które poza wysoką zawartością owoców (na 100 g gotowego produktu przypada 100g owoców), słodzone są zagęszczonym sokiem jabłkowym, nie cukrem. Mają gładką konsystencję bez kawałków owoców, skórek i pestek, dostępne są w trzech duo-smakach: truskawka/czerwona porzeczka, czarna porzeczka/jeżyna oraz morela/mango.

Cena półkowa: ok. 6 zł. Trzy nowe produkty Łowicz 100% z owoców extra gładki dostępne są od stycznia, w opakowaniach 235 g z kolorowymi etykietami  z dziecięcymi motywami zabawnych owoców na etykietach.

Poszerzenie dobrze przyjętej linii 100% o nowe warianty smakowe ma na celu rozwój i pobudzenie całej kategorii oraz umocnienie marki Łowicz na pozycji lidera w produkcji i sprzedaży produktów dżemowych w każdej z kategorii, w której jest obecny.

Agros-Nova

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.