Co George Clooney i członkowie Klubu Nespresso wożą w walizkach?

Nespresso sleeves volluto

fot. Nestle

Już 19 marca kolejna odsłona kampanii telewizyjnej Nespresso.

Nespresso to światowy lider w sektorze kawy porcjowanej. Marka zyskała sobie uznanie kawoszy na całym świecie dzięki szerokiemu portfolio i innowacyjnemu podejściu do sprzedaży. W ubiegłym roku firma Nespresso po raz pierwszy przeprowadziła w Polsce telewizyjną kampanię reklamową, która tej wiosny będzie miała swoją kolejną odsłonę.

Najnowszy spot, zatytułowany „The Swap” (Zamiana) jest kontynuacją międzynarodowych działań marketingowych marki. Reklama z udziałem jej wieloletniego ambasadora, Georga Clooney’a, została stworzona przez IPG Group (Lowe Paris) przy współpracy z Grantem Heslov’em – wielokrotnie nominowanym do Oskara reżyserem, producentem i scenarzystą.

 „Spot ma na celu pokazanie, że Nespresso oferuje każdemu indywidualny, unikatowy sposób cieszenia się kawą, zależnie od tego, jakie smaki preferuje. George Clooney to postać powszechnie kojarzona z marką, a jego zamiłowanie do wyjątkowej kawy podziela rzesza koneserów na całym świecie.”

 komentuje Joanna Turczyk, marketing manager Nespresso w Polsce.

W spocie, u boku przystojnego Georga Clooney’a, występuje elegancka Panna Volluto, która przez pomyłkę, zamiast swojego bagażu, zabrała z lotniska walizkę z tajemniczym wyposażeniem, w tym kawą Decaffeinato Intenso, a nie jej ulubioną – Volluto. Kiedy spotykają się w butiku Nespresso, by wymienić walizki, Panna Volluto wyraża zdziwienie, które Clooney – przywykły do wrażenia, jakie robi na fanach – błędnie interpretuje. Nie zdaje sobie sprawy, że piękna kobieta w rzeczywistości jest zaskoczona jego wyborem dotyczącym rodzaju kawy. Ta historia przypomina, że członkowie Klubu Nespresso to osoby z charakterem, wyjątkowi, jak każda z 16 Grands Crus od Nespresso.

George Clooney tak komentuje współpracę z marką:

„Zawsze dobrze się bawię podczas kręcenia spotów Nespresso – to wspaniałe, kiedy współpraca z marką przez długi okres czasu daje tyle satysfakcji. Reklamy spotykają się z ciepłym przyjęciem, a tajemnica ich sukcesu kryje się częściowo w żartach na mój temat – tym razem robionych przez czarującą Pannę Volluto.”

Najnowszy spot Nespresso będzie można zobaczyć na antenie największych polskich stacji telewizyjnych oraz na kanałach tematycznych od 19 marca br. Obejrzeć można go również na oficjalnym kanale marki w serwisie YouTube: http://www.youtube.com/user/nespresso .

* * *

Informacja o Nestlé Nespresso SA

Nestlé Nespresso SA jest pionierem i liderem rynku najwyższej jakości porcjowanej kawy premium. Spółka Nespresso z siedzibą w Lozannie, w Szwajcarii, obecna jest w ponad 50 krajach i zatrudnia 5 500 pracowników. W 2010 roku spółka zarządzała globalną siecią sprzedaży detalicznej liczącą 215 butików. Wartość sprzedaży spółki Nespresso w 2010 r. osiągnęła ponad 3 miliardy franków szwajcarskich, a rozwój organiczny spółki osiągnął ponad 20%.

Nestlé

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.