Sylwestrowa uczta z WSP Społem

WSP Społem Majonez Kielecki 500mlStare porzekadło mówi: „jaki Nowy Rok, taki cały rok”. Dlatego jeśli chcesz przez kolejne 364 dni, delektować się wyśmienitymi smakami w doborowym towarzystwie, koniecznie zaproś swoich bliskich na noworoczny poczęstunek przygotowany z dodatkiem produktów Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”!

Sałatki przypraw i udekoruj Majonezem Kieleckim

Dzięki gładkiej, kremowej konsystencji, a także smakowi zbiliżonemu do domowych wyrobów, potrawy przygotowane na jego bazie, będą niezwykle apetyczne. Ponadto, Majonez Kielecki w wersji w plastiku świetnie nadaje się do dekorowania. Produkt nie zawiera substancji konserwujących, a swoją świeżość zachowuje przez 3 miesiące.

WSP Społem Musztarda Kielecka Delikatesowa Stołowa 190gDo wędlin i pieczonych mięs podaj Musztardę Kielecką delikatesową stołową

Dzięki połączeniu składników najwyższej jakości – kilku odmian gorczycy, aromatycznych przypraw, pachnących ziół oraz tradycyjnego octu Musztarda Kielecka delikatesowa stołowa stanowi smaczne, a zarazem uniwersalne uzupełnienie dań na zimno. Jej łagodny smak pasuje do większości tradycyjnych dań.

WSP Społem Chrzan Luksusowy 180gRyby i pasztety zaserwuj w towarzystwie Chrzanu Luksusowego 

Rarytas z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom ostrej kuchni.  Wysoka – 70% zawartość korzenia chrzanu- gwarantuje, że potrawy z jego dodatkiem stają się wyraziste i aromatyczne. Chrzan Luksusowy świetnie komponuje się także z wędlinami, rybami i pasztetami. Na jego bazie można również przyrządzać sosy.

Majonez Kielecki: ok. 7,99 zł/500 ml
Musztarda Kielecka delikatesowa stołowa: ok. 2,39 zł /190g
Chrzan Luksusowy: ok. 2,99 zł/180g

WSP Społem

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Chrzan, Chrzan Luksusowy, Majonez, Majonez Kielecki, Musztarda, Musztarda Kielecka
Świąteczne trio od marki Rolnik

Na bożonarodzeniowy stół firma Rolnik proponuje wszystkim paniom domu zestaw „pierwszej pomocy kulinarnej” w skład którego wchodzą: tradycyjny chrzan tarty,...

Zamknij