Smaczne i naturalne – ziołowe cukierki Ricola

Wysoka, szwajcarska jakość i naturalne składniki – to cechy rozpoznawcze ziołowych cukierków Ricola, które od lat słyną ze swoich dobroczynnych właściwości przydatnych w zwalczaniu dolegliwości gardła. Cukierki Ricola to nie tylko zdrowy, ale i smaczny sposób również na odświeżenie oddechu. Dzięki małemu, poręcznemu opakowaniu możemy dyskretnie korzystać
z nich w każdej sytuacji i w każdym miejscu.

Każdy cukierek to kompozycja 13 starannie dobranych ziół z dodatkiem dominującego smaku. Cukierki Ricola dostępne są w czterech wersjach: Oryginalne ziołowe, Alpin Fresh, Melisa oraz Żurawina – co sprawia, że każdy może skorzystać.

Wszystkie cukierki Ricola zawierają mieszankę aromatycznych ziół uprawianych na górskich terenach Szwajcarii, bez użycia herbicydów, środków owado i grzybobójczych  oraz nawozów sztucznych. Cukierki te są skoncentrowaną formą najważniejszych dla zdrowia gardła roślin, takich jak m.in.: szałwia, babka lancetowata, biedrzeniec mniejszy, czy pierwiosnek lekarski.

Każdy cukierek to kompozycja 13 starannie dobranych ziół z dodatkiem dominującego smaku. Cukierki Ricola dostępne są w czterech wersjach: Oryginalne ziołowe, Alpin Fresh, Melisa oraz Żurawina – co sprawia, że każdy może skorzystać z dobroczynnego działania ziół wybierając swój ulubiony smak. Cukierki Ricola Alpin Fresh dzięki zawartości intensywnej mięty odświeżają oddech, dlatego też chętnie sięgają po nie palacze. Przyjemny, orzeźwiający smak Ricola Melisa z pewnością pozwoli zapracowanym na chwilę relaksu, natomiast uniwersalność i tradycyjność Oryginalnych ziołowych cukierków docenią osoby starsze. Dla najmłodszych Ricola przygotowała przyjemnie słodki wariant o smaku żurawiny, który będzie nie tylko smacznym, ale i wartościowym cukierkiem.

Ten smakołyk to także świetne remedium dla nadwyrężonych strun głosowych, dlatego też cukierki Ricola polecane są m.in.: nauczycielom, śpiewakom, konferansjerom i radiowcom. Ponadto wielu światowej sławy aktorów i gwiazd muzyki docenia korzystny wpływ ziołowych cukierków Ricola na osłabione licznymi występami gardło. Co ważne, produkt ten nie zawiera cukru, co jest niezwykle istotne nie tylko dla celebrytów, ale również dla diabetyków, sportowców i osób dbających o linię.

Cukierki Ricola produkowane według tradycyjnych, szwajcarskich receptur są znane i cenione ze względu na zdrowotne i smakowe właściwości niemal na całym świecie. To skuteczna i naturalna alternatywa dla chemicznych farmaceutyków, dlatego warto wykorzystać ją do profilaktyki i wspomagania w zwalczeniu dolegliwości gardła, a także jako smaczne, orzeźwiające co nieco między posiłkami.

Wszystkie smaki cukierków Ricola:

  • Cukierki Ricola Oryginalne ziołowe
  • Cukierki Ricola Alpin Fresh
  • Cukierki Ricola Melisa
  • Cukierki Ricola Żurawina

Sugerowana cena detaliczna wynosi 3,99zł za opakowanie 40g.

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.