Świąteczne trio od marki Rolnik

Chrzan tarty 200ml RolnikNa bożonarodzeniowy stół firma Rolnik proponuje wszystkim paniom domu zestaw „pierwszej pomocy kulinarnej” w skład którego wchodzą: tradycyjny chrzan tarty, koncentrat barszczu czerwonego i ćwikła z chrzanem w słoiczkach. Wszystkie produkty zostały wytworzone z rodzimych warzyw wedle surowych norm jakościowych i smakowych. Produkty mają tradycyjny smak i są sporym ułatwieniem czasowym dla gospodyń domowych.

Chrzan tarty Rolnik wytworzony z dokładnie przetartego chrzanu z dodatkiem delikatnego oleju roślinnego, posiada niepowtarzalny, „ostro – piekielny” smak który urozmaici wiele potraw i przystawek. Produkt dostępny w słoiczkach o gramaturze 190 gram. Chrzan tarty polecamy do wszelkiego rodzaju mięs, ryb i wędlin. Możemy go także dodać do wykwintnego sosu chrzanowego, który podajemy do ozorków, sztuki mięsa, żeberek i golonek.

Barszcz czerwony 330ml RolnikBarszczyk czerwony koncentrat jest nieodzownym elementem polskiej tradycji świątecznej. Co roku nasze babki w okresie świąt Bożego Narodzenia kisiły w kamiennych garnkach czerwone buraki, dodając ząbki świeżego czosnku. Powstający produkt był ważną pozycją w świątecznym jadłospisie, którą uświetniały wyrabiane ręcznie uszka z mięsem lub kapustą i grzybami. Koncentrat barszczu pozwala na szybkie i niekłopotliwe uzyskanie wyśmienitej potrawy. Niesie on ze sobą niepowtarzalny smak, powstający z mieszaniny buraków, czosnku i świeżego pieprzu.

Koncentrat barszczu czerwonego w poręcznej butelce, wytworzony z polskich buraków jest świetną propozycją, nie tylko na świąteczny stół. Należy dodać, iż zawiera dużą ilość antocyjanów, Cwikla z chrzanem 370ml Rolnikktóre dzięki silnym właściwościom przeciwutleniającym zmniejszają liczbę wolnych rodników w naszym organizmie. Zawarty w nim czosnek skutecznie zmniejsza ryzyko częstych w okresie jesienno-zimowym infekcji. A podany na zimno w formie napoju ugasi pragnienie.

Ćwikła z chrzanem – wytworzona z delikatnie przetartych buraczków, chrzanu z dodatkiem odrobiny octu i przypraw. Doskonale pasuje do białej kiełbasy, wędlin i potraw jajecznych. Oferowana w słoiczku o gramaturze 350 gram z tabelą pełnych wartości odżywczych ulokowanych na etykiecie produktu.

Cena:
Barszcz czerwony (330 ml): ok. 2,40 zł
Ćwikła z chrzanem (370 ml): ok. 2,20 zł
Chrzan tarty (200 ml): ok. 2,00 zł

Rolnik

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.