Cechini Muszyna wprowadza nowe produkty i odświeża etykiety

Woda Muszyna Cechini CytrynowaFirma Cechini Muszyna wprowadza nowy produkt o wysokiej funkcjonalności. Woda Muszyna Cechini Sport o pojemności 0.75 ml ze specjalną nakrętką „sport-cup” została stworzona z myślą o konsumentach żyjących aktywnie.

Muszyna Cechini Sport to woda o niskim stopniu nagazowania oraz wysokiej zawartości magnezu i wapnia, czyli składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, zwłaszcza w przypadku osób uprawiających sport. Ponadto, unikatowa nakrętka ułatwia korzystanie z produktu osobom będącym w ruchu – takie rozwiązanie pozwala na zaspokojenie pragnienia bez każdorazowego otwierania butelki oraz zapewnia jej całkowitą szczelność. Z myślą o konsumentach, którzy chcą mieć przy sobie porcję zdrowej wody w optymalnej pojemności nie tylko podczas ćwiczeń sportowych, firma Cechini Muszyna wprowadziła na rynek wodę Woda Muszyna Cechini GoMuszyna Cechini Go w butelce o tej samej pojemności, jednak posiadającą klasyczne zamknięcie.

Podążając za aktualnymi trendami chcieliśmy stworzyć produkt odpowiadający na potrzeby rosnącej liczby konsumentów, którzy uprawiają różne dyscypliny sportu. Nasza woda jest znana ze swoich prozdrowotnych właściwości oraz cennych składników mineralnych, dlatego idealnie sprawdza się w przypadku osób prowadzących aktywny tryb życia. Umieszczając produkt w ergonomicznej butelce ze specjalną nakrętką chcieliśmy ułatwić konsumentom szybkie korzystanie z produktu, bez konieczności każdorazowego odkręcania butelki. Co więcej, mogą być pewni, że woda nie wydostanie się na zewnątrz nawet po otwarciu i ściskaniu w butelki w dłoni, ponieważ specjalny ustnik pozwala na przepływ wody jedynie przy zbliżeniu ust i delikatnym naciśnięciu ustnika.

– mówi Józef Cechini, wiceprezes firmy Cechini Muszyna.

Woda Muszyna Cechini SportNowe produkty będą dostępne w regularnej sprzedaży już w nowym roku. Również w 2015 roku Cechini Muszyna będzie pracować nad wprowadzoną niedawno wodą cytrynową, która w odróżnieniu od innych produktów obecnych na rynku nie jest napojem, a zasobną w cenne pierwiastki wodą mineralną z dodatkiem najwyższej jakości aromatu z cytryny.

Produkt nie zawiera kalorii, cukru ani substancji słodzących czy konserwantów, dlatego jest odpowiedni dla dzieci, które z reguły wybierają napoje smakowe. Naturalna i orzeźwiająca w smaku woda cytrynowa Muszyna Cechini pozytywnie wpływa na poziom minerałów w organizmie, a przez to, że nie posiada zbędnych dodatków, stanowi jednocześnie zdrową alternatywę dla słodkich napojów i wód źródlanych.

W odpowiedzi na aktualne trendy firma Cechini Muszyna odświeżyła także etykiety wszystkich swoich produktów.

Cechini Muszyna

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.