Delecta rekomenduje trzy pierniki na Boże Narodzenie

Smak piernika, nieodłącznie kojarzony ze świętami Bożego Narodzenia, w ofercie marki Delecta można odnaleźć w trzech produktach. Łatwe Ciacho o smaku piernika, Piernik kujawski Delecta z edycji limitowanej oraz Piernik Duża Blacha Delecta warto postawić na półce w okresie wzmożonej przedświątecznej sprzedaży.

Delecta Pierniki na Święta

Dla zabieganych – piernik w minutkę!

Łatwe ciacho Delecta o smaku piernika to szybka przekąska z mikrofalówki. Zawartość opakowania należy energicznie wymieszać z 6 łyżeczkami zimnej wody i piec w mikrofali przez ok. 1 minutę. Doskonały smak i zapach piernikowe Łatwe ciacho zawdzięcza korzennej mieszance przypraw takich jak: cynamon, goździki, kolendra, gałka muszkatołowa oraz dodatkowi naturalnego cukru karmelizowanego.

Produkt dostępny w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 23 września br.

Cena det. ok. 1,60 zł

Dla koneserów – piernik z tradycją – edycja limitowana

Piernik kujawski Delecta – typowo świąteczne, korzenne ciasto do w formule do samodzielnego wypieku Delecta poleca w zestawie z polewą o smaku czekoladowym. Można je podać z bakaliami i dżemem lub w formie drobnych pierniczków, udekorowanych polewą, lukrem i ulubionymi dodatkami. W sam raz dla koneserów tradycyjnego smaku.

Produkt z edycji limitowanej na święta, dostępny wyłącznie w nowoczesnym kanale dystrybucji od 21 października br.

Cena det. ok. 5,80 zł

Dla całej rodziny – piernik z dużej blachy

Piernik do samodzielnego wypieku z linii Duża Blacha Delecta można przygotować dodając tylko podstawowe składniki – jaja, margarynę i wodę. Rodzinna porcja na dużą foremkę pozwala z jednego opakowania produktu otrzymać aż 30 kawałków puszystego piernika.

Produkt jest dostępny w ofercie przez cały rok.

Cena det. ok. 6,90 zł

Delecta

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.