Mąka kokosowa marki Bio Planet

Mąka kokosowaWybierając produkty ekologiczne warto sięgnąć po znanych i cieszących się pozytywną opinią producentów. Taką sławą bez wątpienia może cieszyć się firma Bio Planet, która od kilku lat jest niekwestionowanym liderem w produkcji i dystrybucji produktów ekologicznych w Polsce.

Firma od prawie 10 lat z największą dokładnością, zaangażowaniem i oddaniem próbuje zmienić przyzwyczajenia żywieniowe Polaków i przekonać nas, że produkty ekologiczne to nie „przysłowiowa ściema”, a efekt ciężkiej i długotrwałej pracy wielu podmiotów. Nowością w ofercie Bio Planet jest mąka kokosowa o uniwersalnym zastosowaniu i wartościowym składzie, który pozytywnie wpływa na nasz organizm.

Ekologiczna mąka kokosowa Bio Planet powstaje w wyniku zmielenia najwyższej jakości ekologicznego miąższu kokosa. Charakteryzuje się wyraźnym kokosowym zapachem i delikatnym, słodkim smakiem. Zawiera znacznie więcej błonnika niż mąka pszenna (mąka kokosowa ok 13 g, pszenna typu 550 ok. 3 g) i jest rewelacyjną alternatywą dla osób, które stosują dietę bezglutenową, diabetyków i alergików. Błonnik kokosowy reguluje poziom cukru i insuliny we krwi. Mąkę kokosową można używać nie tylko do wyrobu chlebów, czy ciast ale również do zup, deserów, koktajlów, musli, sałatek owocowych i jogurtów.

Wartość odżywcza w 100 g:

  • Wartość energetyczna – 1973 kJ/ 479 kcal
  • tłuszcz – 45.00 g
  • węglowodany – 7.00 g
  • w tym cukry – 0 g
  • białko – 5.00 g
  • sól – 0.03 g

Bio Planet

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.