Orzeszki z pieca od marki Felix

Orzeszki z pieca FelixMarka Felix wprowadziła na rynek dwukrotnie prażone Orzeszki z pieca. Są to delikatne i jeszcze bardziej chrupiące orzeszki, które nie brudzą rąk.

Felix, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów, opracowała zupełnie nowe, wyjątkowe i jeszcze bardziej chrupiące Orzeszki z pieca. Do ich stworzenia wykorzystano innowacyjną technologię 2.0 roasted, która polega na prażeniu orzechów w odpowiednio gorącym powietrzu – bez dodatku tłuszczu, dzięki czemu są jeszcze lżejsze i bardziej chrupiące w porównaniu do tradycyjnie smażonych orzechów.

Dla uzyskania jeszcze lepszego i bardziej wyrazistego efektu, orzeszki Felix zostały poddane procesowi prażenia dwukrotnie. W pierwszej fazie orzechy są prażone na określony kolor bez żadnych dodatków.

Uprażone orzechy są doprawiane a następnie suszone w temperaturze 90ºC i chłodzone. Wytworzona w ten sposób niewidoczna, słona powłoka zapewnia niezapomniane doznania smakowe, a ciesząca oko puszka – tak inna od reszty oferty – będzie ciekawym elementem każdego spotkania w gronie najbliższych.

Produkt jest już dostępny w wybranych sklepach, do szerokiej dystrybucji trafi w styczniu 2015 roku. A dla wszystkich miłośników ciekawych połączeń smakowych, marka Felix – poza standardową wersją Orzeszków z pieca z solą – pracuje już nad innymi wersjami smakowymi.

Orzeszki z pieca Felix

Waga: 140 g
Cena: ok. 4,99 zł

Felix

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Felix, Orzeszki, Orzeszki ziemne
Prażone, orzechowe nowości w ofercie marki Kresto

Zasiadając przed telewizorem, komputerem czy podczas domowych spotkań towarzyskich wiele osób chętnie sięga po różnego rodzaju przekąski. Nierzadko wybieramy te,...

Zamknij