Arystokratki – luksusowe kiełbaski marki Olewnik

Arystokratki OlewnikNa półki sklepowe trafiły właśnie Arystokratki, suszone, dojrzewające kiełbaski marki Olewnik, wyprodukowane w naturalny sposób z mięsa wieprzowego. Arystokratki to kolejny produkt z luksusowej serii Arystokracja Smaku.

Arystokratki to kiełbaski wieprzowe, suszone, dojrzewające od kilku do kilkunastu dni. Swój wyjątkowy smak i aromat zawdzięczają specjalnemu, naturalnemu procesowi produkcji oraz wyszukanej kompozycji przypraw, nadającej im śródziemnomorskiego charakteru.

Nowe kiełbaski należą do kategorii wędlin surowych, w związku z czym są mało przetworzone. Proces ich produkcji oparty jest na naturalnych przemianach, przez co zachowują one wysokie wartości odżywcze. Arystokratki nie wymagają jednak obróbki cieplnej. Są gotowe do spożycia. Kolejną zaletą jest ich długi termin ważności.

Arystokratki to doskonała przekąska na wszelkie okazje – czy jest nią wieczór przed telewizorem, czy też przerwa na lunch, ucieszą one podniebienie najbardziej wymagających smakoszy. Idealnie sprawdzają się też jako wykwintna przystawka na wszelkich spotkaniach towarzyskich. Dobrze komponują się z deską serów i czerwonym winem. Słowem – prawdziwe Arystokratki wśród kiełbasek!

Cena: ok. 7,99 zł/op.

Olewnik

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.