Gumy rozpuszczalne Maoam w odsłonie na Haloween

Maoam HalloweenDynie, nietoperze, pająki i czarownice – zbliżające się Halloween to wspaniała okazja do zabawy w prawdziwie mrocznym stylu. Zwyczaj, który dziś swoją największą popularność odnotowuje w krajach anglosaskich, coraz bardziej upowszechnia się także w Polsce. Z tej okazji MAOAM przygotowało specjalną halloweenową odsłonę kultowej mieszanki MaoMix.

Halloween Mix to znane i uwielbiane przez wszystkich gumy rozpuszczalne, które teraz znaleźć można w limitowanym opakowaniu, inspirowanym charakterystycznymi symbolami i kolorami tej szczególnej nocy. Kryje ono w sobie trzy rodzaje gum rozpuszczalnych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wielbiciele klasyki z pewnością skuszą się na pyszne kostki w sześciu soczystych smakach: cytryny, pomarańczy, wiśni, maliny, truskawki i coli. Intensywnie owocowe doznania zapewnią Maoam Stripes, z kolei Maoam Pinballs w kształcie apetycznych kamyczków to propozycja dla koneserów niebanalnych smaków.

Halloween Mix może stanowić słodki poczęstunek na halloweenowym balu zorganizowanym dla najmłodszych lub dekorację przygotowanych z tej okazji deserów. Dzieci obdarowane gumami MAOAM w związku z tradycją „cukierek albo psikus” z pewnością będą miały uradowane buzie, gdy zasmakują w soczyście owocowych gumach.

Halloween Mix – mieszanka rozpuszczalnych gum MAOAM dostępna jest w sieci dyskontów Lidl i Makro na terenie całego kraju.

Haribo

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.