Kwaśne żelki od Haribo

Haribo, producent kultowych żelek i pianek, przygotował gamę kwaśnych produktów z polskojęzycznymi nazwami, w tym nowość – Tęczowe Paski. To świetna propozycja dla wszystkich miłośników intensywnych smaków!

W portfolio kwaśnych produktów Haribo znajdują się kultowe Kwaśne Języczki, czyli miękkie żelki, będące perfekcyjnym zestawieniem delikatnie słodkiego i intensywnie kwaśnego smaku. Klasyczną pozycją w gamie kwaśnych żelek Haribo są również Kwaśne Frytki, zaskakujące połączeniem soczystych, owocowych smaków z orzeźwiającą kwaśną posypką.

Nowością wśród kwaśnych produktów Haribo są kolorowe Tęczowe Paski, będące połączeniem pysznych owocowych smaków cytryny, pomarańczy, jabłka i truskawki z intensywnie kwaśną posypką, dodającą im wyrazistego charakteru. Żelki składają się z czterokolorowych pasków, które można jeść w całości lub odrywać po kawałku.

Kwaśne Języczki i Tęczowe Paski od Haribo nie zawierają żelatyny, dlatego mogą je spożywać wegetarianie i weganie. Kwaśne żelki będą dostępne są na półkach sklepowych od sierpnia br. w opakowaniach po 100g.

Haribo

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.