Sok jabłkowy z owocem żurawiny od Marwitu

Sok świeży Jabłko - Owoce żurawiny butelkaW sklepach pojawiła się limitowana edycja soków Marwit Jabłko – Owoce Żurawiny. To świetna okazja do spróbowania nowego, wyjątkowego smaku. Nie przez przypadek jednak  ta kombinacja świeżego soku pojawia się w sprzedaży na początku jesieni. Oba tytułowe owoce posiadają mnóstwo wartości odżywczych, tak istotnych do wzmocnienia organizmu w czasie pierwszych chłodnych, deszczowych dni. A świeżo wyciskane soki marki Marwit zachowują ich właściwości oraz naturalny smak.

Do znanego już miłośnikom Marwitu smaku jabłka w tym sezonie dołącza żurawina. To jej owoce były i nadal są stosowane w walce z przeziębieniem, anginą, ale też problemami z żołądkiem czy pęcherzem. Oprócz właściwości aseptycznych żurawina ma też moc wartości odżywczych. Jest bogatym źródłem witamin, m. in. A i C. Znakomicie wspiera tych, którzy są na diecie lub chcą się pozbyć zbędnych kilogramów. To idealna porcja odporności w prezencie od Marwitu na jesień i zimę.

Limitowana edycja świeżego soku Marwit dostępna jest w tradycyjnych, szklanych butelkach, ale wyróżnia się granatową folią na szyjce z napisem seria limitowana. W ladach chłodniczych i lodówkach Marwit produkt ten zagości na czas 3-4 miesięcy. Znajdziecie je Państwo w pobliżu smaku marchewkowego. Pamiętać trzeba, że to edycja limitowana, więc warto po nią sięgnąć jak najszybciej. Smacznego.

Marwit

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.